Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11]Wymiana radia


Gość Kudi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,doszła dziś do mnie ramka na radio.http://allegro.pl/sh...item=1854957625

Ale z lewej strony była troszkę za duża , więc ją uciąłem. Włożyłem ,ale odstaje lewy róg.

Co zrobić? Może zna ktoś stronę z ramka która idealnie pasuje?(kolor musi być:antracyt)

ramka.bmp

Edytowane przez Kudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnie pasuje tylko oryginalna (ASO: 150zł), na zdjęciu na aukcji (foto deski rozdzielczej) jest właśnie oryginał, można poznać po przetłoczeniach/wypukłościach naokoło przycisku swiateł awaryjnych, takiej trzeba szukać, czasem trafiają sie używki. Co do koloru to nie wiem, czy był tylko jeden czy więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej poszukaj oryginału używanego , cena 30-50zł i problem z głowy. Mi znalezienie tego plastiku zajeło około tygodnia , alledrogo jest duże i trzeba mieć dużo cierpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tę ramkę wykręć.

Półkieszeń najczęściej mocuje się na zatrzaskach do ramki. Przynajmniej ja tak miałem w półkieszeni do swojego radyjka. Żadnego przykręcania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadniczki pasują do standardowego radia , oczywiście z oryginalną ramką . nic nei trzeba przerabiać , kombinować. przerabiałem u siebie to około 2 tygodni temu. najważniejsze to dorwać oryginalną ramkę z metalowymi zatrzaskami , wtedy wszystko działa plug & play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie nie mogę znaleźć używanej oryginalnej ramki,a na nowa szkoda mi kasy(podobno 150zł).

 

Przyszło mi dziś radio, ale nie wiem jak je zamontować.Jak połkieszeń zamontować do ramki, wcześniej adambyw pisał, że połkieszeń montuje się na zatrzaski do ramki.Ja nie widzę tych zatrzasków. Te zatrzaski powinny być w ramce na radio czy w połkieszeni? Dodam ze to radio Sony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w półkieszeni zatrzaski, które zaczepiały się o ramkę.

To półkieszeń podobno sonego. Wkładasz ją do ramki i zakrzywiasz te trójkątne ząbki, tak żeby sztywno siedziała kieszeń w ramce.

 

polkieszen-sony-mp3.jpg

Ot cała filozofia. Pokrzywić trochę i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...