Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak odpiąć cięgno klimy od panelu sterowania


truedomel

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bezpiecznie ,tak żeby nie urwać nic ,zdjąć cięgno klimy żeby wyjąć cały panel ? A dokładniej jak zdjąć tą choinkę na lince żeby nie pękł plastik.Ma ktoś jakiś sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bezpiecznie ,tak żeby nie urwać nic ,zdjąć cięgno klimy żeby wyjąć cały panel ? A dokładniej jak zdjąć tą choinkę na lince żeby nie pękł plastik.Ma ktoś jakiś sposób?

Witam. Przyłączam się do pytania. Wyjąłem radio, ale mam problem z panelem od klimy, właśnie z powodu tego cięgna :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nagrzałem w aucie i delikatnie śrubokrętem wypchnąłem puściło. Ale po co chcesz to ściągać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz ściągałem drugi raz żarówki wymieniałem beż odkręcania, są tam tylko dwie po bokach lewy i prawy 1 minuta roboty. Myślałem że nie działa całkiem. Ja za pierwszym razem się narobiłem jak mops. Za drugim człowiek był mądrzejszy wyciągniesz bez odkręcania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tomus. Dokładnie 1 min roboty. Wczoraj próbowałem po ciemku i jeszcze pierwszy raz :shiftyninja:. Dziś poszło gładko ( jeśli chodzi o

żarówki). Z wyciąganiem panela dam sobie spokój. napiszę jednak po co chciałem go wyjąć...

Żeby dostać się do tych żarówek trzeba jak wiemy wyjąć radio. Przejrzałem forum i myślę; bułka z masłem. A tu zonk, nie chce wyjść.

Groźba prośba, ni hu... Jadę do serwisu; anteny, radia samoch. itp. Gość szarpie się 5 min. i d*pa zostało. Kazał mi przyjechać

za 2 dni jak będzie lepszy fachman. faktycznie był, ale męczył się z 10-15min. myślałem, że wyrwie cały kokpit (on też tak myślał).

Na szczęście obyło się bez usterek :D. Piszę o tym aby uprzedzić kolegów na forum, że trzeba z wyciąganiem radia uważać, bo nie

zawsze chce wyjść, a zapinki trudno dostać nie mówiąc o kosztach. Ufff... Wybaczcie tę nowelkę :innocent:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...