Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wskaźnika poziomu paliwa


Gość tigerus05

Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym że wskaźnika poziomu paliwa niby dobrze chodzi lecz zawyża gdzieś o 100km, czy to jest wina pompy czy "zimnych lutów"

 

Problem polega na tym że wskaźnika poziomu paliwa niby dobrze chodzi lecz zawyża gdzieś o 100km, czy to jest wina pompy czy "zimnych lutów"

proszę o rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie pompy ale plywaka . jesli CI np nie pokazuje rezerwy a masz pol baku paliwa lub odwrotnie to nie beda zimne luty. . ja tak bym zostawil . U mnie tez po poprawieniu zimnych lutow dobrze nie pokazuje . U siebie tak zostawilem . Wiem ze srednio 6l/100km i patrze na licznik ile km przejechalem i jak jest przejechanych 800km to tankuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepiej sprawdzić spalanie z bakiem na full zrobić 100km i na tej samej stacji też zalać.

Bedzie wiadomo ile ci pali na 100km.

Ja dwa razy sprawdzałem u siebie i wiem że jak jest od dołu to czerwone pole i i jest przerwa koło 2mm to mieści mi sie około 46-47l .

Rezerwa jest troche niżej i na rezerwie można zrobić koło 100km.Chociaż nie lubie tej kontrolki i zaraz jade na cpn.

Mój najlepszy wynik to zrobiłem na tych 46l 700km.

Ale to jest inny temat Duże spalanie ...

 

 

Pytanie do Krzyska.

Jak masz tych 800km rzejechane to ile lejesz ropy ;) ?

To widzę że moż zrobić jeszcze wiecej km i spalanie zmniejszyć.

Ja jezdziłem co tyle przejechałem trasy 30-40 km.

A teraz zima to pewnie spalanie wzrośnie.

a olej już mam wymienione i filtry paliwa czy też powietrza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...