Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podświetlenie zegarów -różne odpowiedzi


Gaviii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zapewne forumowicze się na mnie zdenerwuja, ale już sam się pogubiłem.

Chodzi mi o napisanie przez kogoś kto wymieniał żarówki gdzie, jaki model pasuje.

Przebieg i zegarek? R5/t5? Czy w5w/t10? nigdzie nie mogę kupić w sklepie białych i zamówię na allegro i nie chce kupować dwóch rodzaji z nie pewności.

Deska rozdzielcza (nawiew), r5/t5 ale z cokołem czy zwykłe?

Wielkie dzięki za konkretne odpowiedzi, tylko proszę nie pisać postów typu "żarowka 1,2W".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zdjęcia z mojej deski Ci pomogą. Kupiłem same żaróweczki i włożyłem je do plastikowych obudów.

post-34268-0-88440000-1322504049_thumb.jpg

post-34268-0-62724500-1322504056_thumb.jpg

post-34268-0-99253900-1322504062_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hejka. Wymontowywałem licznik i po tej operacji przestało mi działać podświetlenie schowka tego przed dźwignią biegów. Sprawdziłem i żarówka jest sprawna. Nie dochodzi do niej prąd. Kabelek od niej jest gdzieś dalej wpięty na wtyczkę? Mógł się wypiąć? Czy raczej coś urwałem?

Problem rozwiązałem - oprawka żarówki jest do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie chłopaki można kupić te łepki niebieskie?

Kiedyś kupiłem te niebieskie kapturki, po założeniu okazało się, że .... w ogóle nie widać czerwonych wskazówek prędkościomierza i obrotomierza! Zatem szybka operacja zdejmowania kapturków i teraz podświetlenie zegarów mam w bardzo bladym kolorze pomarańczowym. Podświetlenie licznika km i zegara w kolorze niebieskim. Fajnie to wygląda, zupełnie inaczej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...