Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przekładnia kierownicza cdn.


erp.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam małe pytanie, gdzie w okolicy Warszawy nie drogo można zregenerować ( lub tylko uszczelnić jesli będzie w dobrym stanie) przekładnie kierowniczą? Niedawno stwierdziłem że płyn od wspomagania jest jakiś taki czarny i trzeba go wymienić, po wymianie okazało się że jest wyciek z przekładni ( dodam że wspomaganie działa sprawnie i cicho ).

Edytowane przez erp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ten wyciek nie jest mocny to bym olal i co jakis czas dolał płynu.

jest firma w Łodzi ale po regeneracji daje jej 6-8 miesięcy i bedzie tak samo.....

Wymień na sprawna używkę albo jeździj tak jak jest.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje ( bo szukałem podobnych firm tylko że regenerujących pompy wspomagania) to w Toruniu jest takowa firma...regenerują tam pompy wspomagania, jak i przekładnie kierownicze...jaki to jest koszt to niestety nie wiem...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.maglownice.pl/

oddałem swoją za chwile gość oddzwonił, po rozkręceniu stwierdził ze z nią wszystko ok tylko za mocno była dokręcona, poustawiał luzy zaznaczył jak na wprost skasował 50zł ...

jeżdżę nie narzekam, myślę ze gość w porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Hej Panowie mam pytanie,

Zauważyłem ostatnio wyciek z przekładni kierowniczej. Zlokalizowany jest dokładnie pod ogromna nakrętką u dołu przekładni. Pierwsze me pytanie czy przekładnia jest smarowana płynem do wspomagania czy czymś innym? Zaczęło ciec, jak zacząłem regulować luz na przekładni. wyciek może nie jest duży ale przekładnia na sucho długo nie podziała. Ma ktoś pomysł jak to zregenerować lub uszczelnić? Jest niby zestaw uszczelniaczy ale dostępny zapewne tylko w aso. Będę wdzięczny za pomysły.

Edytowane przez clinic112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze dla mnie jest czy to cieknie płyn do wspomagania czy przekladnia ma wlasny olej? Probowalem sprawdzic to palpacyjnie jednak gestosc jest podobna, moze troche inny zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj zauważyłem że zbiorniczek wyrównawczy od płynu był tak nagrzany że nie można było reki utrzymać ... chyba  źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrzewa sie, utrzymanie reki na ciepłym zbiorniku zależy od indywidualnych preferencji,jednego parzy mocno a mój kolega przerzuca wągliki na grilu gołymi palcami. Niektóre marki posiadają chłodnice w układzie kierowniczym, a szczerze to nigdy nie sprawdzałem jak grzeje w terrano ale to uwarunkowane jest ilością pokonanych zakrętów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się obawiam że pompa siada bo jakoś może trochę ciężjk kółko chodzi ....

na szczęście to tanie i dostepne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...