Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana linki prędkościomierza


cww
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a przy jakim przebiegu ci sie urwała bo mi przy 230 zaczela wydawac dziwne dzwieki. posmarowalem i przestalo. ciekawe na jak dlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy jakim przebiegu ci sie urwała bo mi przy 230 zaczela wydawac dziwne dzwieki. posmarowalem i przestalo. ciekawe na jak dlugo

 

 

Witam

Jeszcze sie nie urwała (przebieg ok 270000 km), ale terkocze od pewnego czasu i dlatego chcę ją wymienić (smarowanie nie pomogło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic prostrzego , odkręcasz starą i przykręcasz nową , niema żadnycz haczyków tylko musisz poprowadzić tą samą drogą co stara.

Umnie się zerwała przy 240 tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Mi jakiś miesiąc temu urwała się owa linka przy przebiegu 230.000. Zbytnio się tym nie przejąłem bo przecież na właściwości jezdne nie ma to żadnego wpływu ale zamierzam na wiosnę wymienić. Zastanawiam się tylko czy dam radę samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość PREZES 1979

Podepne sie do tematu....

Koledze w 1 wytarły sie tryba w skrzyni które napędzają linkę.

Element jest niedostępny nawet w aso nissana...

Ma ktoś pomysł jak to ugryżć????

Poza szukaniem używki, może z czegoś innego, nowszego podejdzie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś może łopatologicznie opisać gdzie szukać tej linki ? Bo coś mi strasznie terkocze pod deską w pewnych zakresach prędkości i zastanawiam się czy to to .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jesper linki różnego rodzaju są u producenta linek linor poniżej masz link do linki terrano II

 

http://www.linki-samochodowe.pl/opis_produktu/products_id/898/linka-predko%C5%9Bciomierza-nissan-terrano-ii-2-7-td.html

 

ew w Bielsku białej można kupić w carmax-ie lecz oni i tak biorą od Linora

 

http://www.carmax.pl/main.html

 

Z wymianą jeszcze nie wiem jak jest dopiero będę wymieniał, więc pędzę do roboty :showoff:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Czy mógłby ktoś zerknąć pod swoją t2. Mianowicie którędy poprowadzona jest linka prędkościomierza bo wejście do reduktoRa jest z prawej strony skrzyni a licznik z lewej. Nie wiem jak to powinno być oryginalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z prawej pod podłoga , po scianie grodziowej do góry i na lewą stronę o tak

post-83237-0-34190000-1449219222_thumb.jpg

post-83237-0-87865700-1449220285_thumb.jpg

Edytowane przez JarekkkW
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wielkie dzięki za fatygę. Czyli jgmja od anglika nie będzie pasować będzie za krótka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego to niestety nie wiem

Tutaj widać numer na mojej lince, moze tym tropem się dowiesz czy są różnice między nimi

post-83237-0-19746600-1449222706_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...