Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

gdzie można kupić progi terrano II ?


haczepsu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ma ktoś wymiary profilu, który najlepiej wpasowałby się w m-ce oryginalnych progów, nadawałby się pod hi-lifta, nie kolidowałby z progami orurowania...

 

Lemmy ja testowałem 2 rozmiary 100/50/3 i 120/60/3 i powiem szczerze, że lepiej podchodzi 120 i tak mi się bardziej podoba. Jakby ktoś chciał mam 2 profile dociete na dlugosc progu wolne wlasnie 100/50/3 i moge odsprzedac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, z tym hi-liftem to przesadziłem ... nic nie szkodzi, bo i tak nie posiadam 

a co do samego profilu, to chyba w poziomie musi być, kombinuję "w ciemno" bo orurowanie przeszkadza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem progi z w/w aukcji i dziś już są. Nie znam się ale powyginane ładnie. Jutro porównam z oryginalnymi. Grubość blachy 1 mm. Jak gdzieś nie przywalę to wytrzymają kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, z tym hi-liftem to przesadziłem ... nic nie szkodzi, bo i tak nie posiadam 

a co do samego profilu, to chyba w poziomie musi być, kombinuję "w ciemno" bo orurowanie przeszkadza 

 wiesz wyglada bardzo solidnie i mysle ze podniesienie liftem nic nie uszkodzi ale boje sie troszke o mocowania z poduszkami do budy i tak wieszac na nich auto ;) jednak za rame pewniej. Profil lezy poziomo, kolega w topicu "progi z profilu do t2" chyba wrzucal zdjecia z profilem 120/80 http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/91889-progi-do-t2-profil/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

a wiec zabieram sie za progi, chce je zrobic z profila tylko pytanie takie..

Wycinam cale zewnetrzne poszycie i pozniej cale te od srodka omijajac tylko mocowania budy do ramy ktore sa polaczone z ta czescia wewnetrzna?

Dopasowauje profil i go spawam? Czy moze jest wiecej dlubaniny?

Edytowane przez chudy__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...