Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Plastikowe osłony na błotniki


t0masz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Terrano ma kilka rodzai tego ustrojstwa, Tak naprawde to czym wiecej zakrywają tym lepiej. Na rosyjskim forum znalazłem coś takiego.

Czy wie ktoś o tym patęcie coś więcej???

 

qo429_88ce4d55576d7e11-main.jpg

 

A tak na marginesie potrzebuję Manual Servise w PDF do WD21 i tydzień już szukam. Wszystkie linki już nie chodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też szukam od prawie roku i nic, ściągnąłem "po radziecku" i tym się na razie posiłkuję , jest na alle. książka w ang.+słownik ale coś koło 100zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych osłon fabrycznych jest klika. Za te najszersze krzyczą po 400 zł, prawde mówiąc rozbuj w biały dzień.

Chyba się zarejestruję na tym ruskim forum i zapytam gościa co to za wynalazek.

A co do manuala to poszukam jeszcze bo to swietna rzecz. Do Maximy i 3000GT znalazłem dużo szybciej, dziś przysiąde jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie wymieniłem w pickupie na takie jak yoda napisał używki za 100, po odmalowaniu i szpachlowaniu całkiem całkiem chyba

teraz jest tak

post-27068-0-31327200-1326390249_thumb.jpg

a było tak i tych się chętnie pozbędę :)

post-27068-0-84576400-1326392021_thumb.jpg

 

haha różnicy prawie i tak nie widać ale nie chlapie jak poprzednio

takie nakładane na błotnik z zewnątrz na pewno ułatwiają schować korozję ... ale też jej nieźle sprzyjają.

Edytowane przez hugh_h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terrano ma kilka rodzai tego ustrojstwa, Tak naprawde to czym wiecej zakrywają tym lepiej. Na rosyjskim forum znalazłem coś takiego.

Czy wie ktoś o tym patęcie coś więcej???

 

qo429_88ce4d55576d7e11-main.jpg

 

 

 

Jakby co to i ja byłbym zainteresowany tymi poszeżeniami (gdybyś chciał zamawiać z RUS) pewnie byłoby taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pl jest firma która robi przednie błotniki T1 z laminatu, ale to są zwykłe błotniki w sensie zwykły kształt.

takie nakładki to na mój gust bez sensu bo pod nimi zbiera się mnóstwo błota, trzeba przykręcić (niestety większość trzeba) ale tu dodatkowe otwory, chyba że ktoś w kleje wierzy,

ale do czego zmierzam, może ze stanów .... tam robią z laminatu ale od razu cały element podcięty, poszerzony, może by warto tam poszukać jak jest więcej chętnych?

trzeba poszukać jest dużo wersji :)3e1aa1c199cd7facd2318c8543f6b09a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

też takie mam jak kolega wyżej. chętnie odsprzedam.

i jeszcze hak tylny, tylko trochę masywny jest :).

jak coś proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety te wasze mi do pickupa nie pasowały, przez ogon .. i brak dziury na wlew paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...