Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy wszystkie spężarki klimy od P11 są takie same?


Gość lacher

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Moje pytanie jest jak w temacie. Potrzebuje kupić używaną sprężatkę i nie wiem czy sprężarka od silnika 1.6, czy 1.8 będzie pasowała do mojego modelu silnika (2.0).

Właściwie to nawet nie potrzebuje całej spężarki, a tylko cewkę od załączania sprzęgiełka, gdyż w mojej się przepaliła. Jest to demontowalne, bo juz w swojej ściągnąłem. Lecz nie wiem czy jak kupie spężarkę od motoru 1.6 czy 1.8 to średnica otworu w owej cewce nie będzie inna.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprężarki nie sa takie same. Różnią się. A oprócz tego różni się ilość rowkow na kole. Cala sprężarkę mam i mogę odsprzedać. A sprawdzę czy nie mam jakiejś uszkodzonej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś mogł sprawdzić czy nie masz jakiejs uszkodzonej ze sprawną cewką byłbym wdzięczny. Po prostu szkoda mi kasy na całą skoro potrzebuje tylko jedna część.

 

Edit:

Po większym zagłębieniu się w temat i przeczytaniu manuala do Primery P11 przeczytałem, że były montowane tylko 2 rodziaje sprężarek firmy Calsonic, jedna CSV613 ( w silnikach benzynowych) i druga CR-14 (w dieslach).

Nie mam pojęcia czy te montowane w silnikach benzynowych różniły się mocowaniami (chociaż wątpie), ale dla mnie to bez znaczenia, bo potrzebuje tylko cewki.

 

Kolego przemektom1992 dziękuję za odpowiedzi, już zamówiłem sobie używke za 50 zł na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...