Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

szybkie pytanie!


Gość damiano1718

Rekomendowane odpowiedzi

Gość damiano1718

posiadam primere 1998r 1.6 16v hatchbatch był zalany castrol edge czy coś podobnie bo sie kartka zuzyla poprzedniemu wlascicielowi tak ze nie idzie odczytac! i teraz! jaki olej wlac? castrol? jak tak to jaki?15w40? poradzcie szybko cos!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam primere 1998r 1.6 16v hatchbatch był zalany castrol edge czy coś podobnie bo sie kartka zuzyla poprzedniemu wlascicielowi tak ze nie idzie odczytac! i teraz! jaki olej wlac? castrol? jak tak to jaki?15w40? poradzcie szybko cos!

 

Możesz zastosować Castrol Edge jest godny i drogi. W szczególności, gdy masz zamiar trochę pocisnąć. Specjalnie do tego opracowany film olejowy.

 

Ile go tam wchodzi nie wiem

 

Zmień nazwę tematu to dowiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz jeszcze ile masz przebiegu i czy pobiera olej, ale ja bym sugerował jakiś 10w40. marka to kwestja gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość damiano1718

mam teraz podajze ponad 190tys a oleju nie brało ostatnio choc wczoraj chyba zagladalem bo samochod stał 3 dni to 3 kropeczki brakowało ale moze to mi sie wydawało ! uznajmy ze nie bierze bo od momentu kupna odkad sprawdzalem to nie brał!!! wydaje mi i taka chodzi opinia ze na motulu lżej sie pali! a na castrolu jak go zapalam to czuje jak by zapalał przez siłe! ze cieżko mu zakrecić !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...