Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

podświetlenie....


komora

Rekomendowane odpowiedzi

witam, czy mi się wydaje czy w mojej P11.144 zgasło podświetlenie deski w miejscu pomiędzy nawiewami na środku kokpitu? macie tam podświetlone te pokrętło od ciepło/zimno? mi się wydaje, że kiedyś świeciło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, w takim razie, pewnie warto by było wymienić i całą resztę za jednym razem, bo raz mi gasną a raz się zapalają od podświetlenia wskaźnika paliwa i temperatury, dobrze mówię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jednym razem to trochę będziesz miał zabawy, bo wymiana żarówek w konsoli nawiewu to jedno a zegary to drugie. Jak i co wykręcić i jakie żarówki lub diody kupić było już opisywane, poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie świeci między kratkami nawiewu na środku, inna sprawa, że to wygląda jakby tam nie miało co świecić... Bo niby co, pokrętła? Czy oznaczenie zimne/ciepłe otwarte/zamknięte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim mam pytanie w sprawie podswietlania licznika w P10 padly mi dwie zaroweczki. rozebralem zeby wymienic je, ale nie moglem wyjąc zegarow przez linke od licznika, a i tez kierownica przeszkadzala. Linki nie moglem odkrecic, bo nie miescila mi sie reka. Co zrobic, zeby wyjac zegary??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...