Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ZAWIESZENIE TYŁ PRIMERA P11.144


rob87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem poczatkujacy na tym forum.

Mam do was pytanko moja primerka po wymianie tylnego zawieszenia nowe sprezyny i amorki na monroe "tył" dalej mu siedzi co zrobic aby troche ja podniesc moze sa jakis sprezyny do tego modelu od innego samochodu bo slyszalem ze od nubiry kombi pasuja ale do p10 moze macie jakies inne patenty na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. ja wiem ze jestes nowy ale troche trzeba poszukac. nawet na tej stronie masz temat dotyczacy tylnego zawieszenia http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/81815-p11144-tylne-zawieszenie-jak-podniesc/. Poczytaj sobie caly .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem poczatkujacy na tym forum.

Mam do was pytanko moja primerka po wymianie tylnego zawieszenia nowe sprezyny i amorki na monroe "tył" dalej mu siedzi co zrobic aby troche ja podniesc moze sa jakis sprezyny do tego modelu od innego samochodu bo slyszalem ze od nubiry kombi pasuja ale do p10 moze macie jakies inne patenty na to.

witam,z tego co sie oriętuje i wyczytalem na forum to mozna zamienić sprężyny z przodu na tyl coś niby to daje ale nie jestem pewien,a drugi sposob to ,niby pasuja cale kolumny z p12 tyl do p11 kombi 144 itak niby można podnieść tyl,ale to sa inf.forumowe ponoć dziala a, jak nie to jakieś podkladki albo tuleje jak opisuje kolega @Dino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem cale amory ze sprezynami od p12, nie polecam wyglada to jak powalone i przez to ze zawieszenie nie ugina sie pod tym katem co trzeba ciagle trzeszczaly i stukaly poduchy amora, 3 miesiace temu wymienilem na takie jak trzeba i bez porownania

 

Tylko ja nie mam tego problemu bo mam sedana, a te amory to wcisneli mi na szrocie, chcialem zaoszczedzic, ale od dzis nie stosuje tej zasady nowe to nowe i dopasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem cale amory ze sprezynami od p12, nie polecam wyglada to jak powalone i przez to ze zawieszenie nie ugina sie pod tym katem co trzeba ciagle trzeszczaly i stukaly poduchy amora, 3 miesiace temu wymienilem na takie jak trzeba i bez porownania

 

Tylko ja nie mam tego problemu bo mam sedana, a te amory to wcisneli mi na szrocie, chcialem zaoszczedzic, ale od dzis nie stosuje tej zasady nowe to nowe i dopasowane.

moze masz racje,auto chyba wyglada jak monster truck,chyba to faktycznie podejdzie do kombika,ale tego nie wiem tylko wyczytalem jako patent,bo tyl w kombiku faktycznie siedzi mi to nie przeszkadza wiec jes git,teraz tez wymienilem po obu stronach wszystko lacznie z poduchami,bo urwałem amora,teraz dalej siedzi d*pa,ale lepiej o niebo wszystko pracuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...