Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

KATALIZATORY P11


rob87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam mały problem otoz moj primerka sie jakios dziwnie zachowuje dusi sie jakos i od pewniego czasu swieci mi sie lampa od check-u sprawdzałem pod kompem i wyszło ze katalizator wywala bład i chce wymiecic katalizator i wspawam strumienice w obudowie katalizatora ale nie wiem co z tym pierwszym katalizatorem bo sa dwa!!!! moze ktos cos wie jak z tym se poradzic bo nie stac mnie na nowy ok 1tys kosztuje a słyszalem ze mozna oszukac sonde lambda poprzez adapter przejsciowke do tego ktos tego pronowal?? szukalem na necie tego czegos i zbytnio nie ma tego towaru na rynku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dino a co powiesz o katalizatorach na ten przy wydechu wrzuce strumienica a na ten pierwszy co z nim zrobi czy on tez moze byc zapchany??

 

a co do tej tulejki moze ktos ma znajomego moze sasiada ktory by mogl to zrobic bo na allegro jakies jest, ale do wiadomo do czego, moze ktos by pomogl bym byl wdzieczny za produkt za przesylke wiadomo bym zaplacil prosze o jakies wiesci pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...