Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Czy rura wlewu różni się w wypadku różnych wersji nadwozia?


Gość Pawlik89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pawlik89

Witam,

 

Piszę ponieważ mam problem z zakupem rury wlewu do P10. Stara skorodowała i przy wlewaniu paliwa sporo ucieka (przy zalewaniu jakiś 25 litrów przynajmniej z pół litra ulewa się na ziemię). Na allegro nie mogę znaleźć takiej części. Dosyć duży szrot Nissanowski powiedział mi, że mają tylko do combi, a ich zdaniem choć do hatchbacka (taka rura mnie interesuje) i do sedana powinna być ta sama to do combi może się różnić.

 

Czy ktoś ma wiedzę na ten temat? Możem mi być pomocna przy poszukiwaniach, sprawa jest dosyć pilna.

 

Pozdrawiam,

Pawlik89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli potrzebujesz to mam taką nową do diesla i używaną do benzyny.

Jeśli jesteś zainteresowany info na priv:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam podobny problem w swojej primerce P-10 1.6 . Strasznie skorodowało i czuć benzyną w aucie.

Czy różnią się rury wlewu między wersjami sedan i hatchback oraz kombi?

Gdzie można dostać taki wlew, czy tylko na szrocie dostanę? dużo zachodu jest w wymianą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tylko zostają używki, można znaleźć w dobrym stanie, tylko trzeba szukać.

Mi została tylko od diesla, hatchback i sedan ma to samo. Kombi nie wiem, ale raczej nie bo niby to primera a całkiem inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za szybką odpowiedz ;)

 

Na przyszłość dla innych, sedan -hatchback rura wlewu paliwa jest identyczna, inna jest w kombi. wizyta na szrocie, "na flaszke" dla pana Henia i troszke gimnastyki ze zdjetym kołem + zabezpieczenie przed rdzą i montaż . Uwaga na urywające się śruby od mocowania, wkręcone w belkę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...