Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[p11] Ośiwetlenie tablicy/konsoli


Gość Wiedźmin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiedźmin

Pierwszy post, więc przede wszystkim dobry wieczór.

Mam prośbę do użytkowników forum/właścicieli modelu p11 (nie wiem czym się różni p11 od wp11 i tp). Tydzień temu nabyłem śliczną primerę i zajmuję się jej dopieszczaniem. Czy mógłbym prosić szanownych forumowiczów o fotkę oświetlonego wnętrza pojazdu - chodzi o świecące kontrolki - co ma być podświetlone na konsoli środkowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=====================================================================================================

 

Głosujemy w konkursie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://www.auto-swia...san-klub-polska

 

=====================================================================================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wiedźmin

Piotrek_S

 

O to chodziło, dzięki, tylko jeden mały problem - nie ta wersja. Fakt, mój błąd, nie zaznaczyłem, że moja p11 to ta przed liftem - rocznik 97.

 

 

Przy okazji pytanie - czy ktoś wie, gdzie można dostać żarówki podświetlenia kontrolki włączenia ogrzewania tylnej szyby, świateł awaryjnych (jeden typ) i kontrolki nawiewu (ta strzałka wewnątrz auta, na zdjęciu na dole po lewej od ogrzewania tylnej szyby).

 

I pytanie kolejne - czy w p11 jest na tablicy rozdzielczej kontrolka włączonych świateł mijania - czy to przypadkiem nie to cuś pomiędzy kontrolkami kierunkowskazów, obok kontrolki włączenia świateł drogowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówki takie dostaniesz w pierwszym lepszym elektronicznym,ale można tam wlutować również diodę. Spokój z tym będzie do końca życia auta.

Jeśli chodzi o lampkę pomiędzy kontrolkami kierunkowskazów to jest ona aktywna tylko w wersjach z automatyczną skrzynią biegów i zapala się gdy jest wyłączony nadbieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo grzebania by było z diodami aby je jakoś upchnąć, do tych włączników są tycie żaróweczki z wąsami które są przylutowane (chyba, już nie pamiętam)

W każdym bądź razie aby dostać się do włączników musisz wyjąć radio, zdjąć środkową konsolę - na dole, nad popielniczką są dwa wkręty, wykręcasz i ciągniesz do siebie plastik jednocześnie podważając zaczepy obok nawiewów bo tam plastik trzyma, odpinasz linkę od nadmuchu i masz guziczki na wierzchu.

Guziki się trzymają na takich mini zatrzaskach po bokach, rozbierz, wyjmij żaróweczkę i leć do pierwszego lepszego sklepu moto.

Co do kontrolek to zależy od wersji jaką masz. Na pewno brak kontrolki mijania ani halogenów, tylko "długie" i tylne przeciwmgielne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

do kolegi co dodał fote jak przerobic tak radio by pieknie swieciło??? bo u mnie wogule nie swieci

Odkręcasz panel i sprawdzasz co nie świeci. tam jest sporo żarówek małych, pewnie sporo Ci się przepaliło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...