Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Almera n16 1.8 16V 114km + LOVATO SMART


Gość Pajek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Od kilku dni pojawił się problem z instalacją Lovato Smart.

 

Bak jest pełny a instalacja co jakiś czas piszczy ze brakło gazu. Przełączam z powrotem z PB na gaz i jakiś czas spokój. Wydaje mi się że im cieplej na dworze tym częściej istalacja warjuje.

Mówimy oczywiście o instalacji sekwencyjnej.

 

 

 

Ktos przerabiał coś takiego??

Edytowane przez Pablox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. ostatnio i ja obseruje alarm o braku gazu po czym odpalam silnik jeszcze raz i jest juz ok. problem wystepuje przy normalnej jezdzie. do tej pory mialem tak ze3razy. mozesz kolego rozwinac co za czujnik i gdzie? jeszcze troche pojezdze i jak bedzie sie to powtarzac to bede musial podjac jakies kroki. dodam, ze czasem moje auto gasnie zaraz po przelaczeniu na gaz ale pomaga przegazowanie.

 

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeglądałem moją instalację.. tak profilaktycznie odpiąłem i podpiąłem ponownie i jak narazie działa. Dziś zrobiłem prawie 150km i brzęczyk się nie odezwał.

 

Co mnie jeszcze nurtuje, bo mam taką samą instalacje:

 

-Czasem po przełączeniu na gaz (raczej zimny silnik) jak dodaje gazu to obroty najpierw spadają na biegu jałowym z 1100do 500 auto nie ma siły ruszyć, ale po chwili jest ok.

-Czasem nawet na wpełni rozgrzanym silniku jak wcisnę więcej gazu to autem szarpie.

 

Spotkałeś się z czymś podobnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez mam te instalke, generalnie jest OK ale szwankuje mi wskaznik gazu. Szybko znikaja mi zielone diodki i po ok 100km niby mam pusty bak a nie mam. Jakies rady na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrze na wskazania i jeździj na kilometry. Wskazania są zafałszowane i nic na to sie nie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem wczoraj u mojego gazownika i tez wymienil mi ten czujnik. podobno czujniki leca jak glupie i Lovato nie rozwiazalo tego problemu jeszcze, wiec kolejna wymiana to kwestia czasu. Zostal jeszcze rok gwarancji :| Zalozylem tez czuinik temperatury reduktora i po dobrych ustawieniach mam start na gazie albo tez dosc szybkie prZelaczenie. Jesli ktos nie ma to polecam, ale do jego ustawienia przydala by sie zaawansowana wersja softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...