Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przegub wewnętrzny przy skrzyni biegów


Gość jojolpdwo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jojolpdwo

Witam wszystkich mam takie pytanie a mianowicie ostatnio zauważyłem podczas jazdy stukanie, brzęczenie jakieś dziwne odgłosy po stronie kierowcy i gdy zaglądnąłem pod maskę zauważyłem że guma na przegubie jest zerwana. Zajechałem do mechanika i podniósł auto nie dużo i powiedział że prawdopodobnie to przegub od skrzyni biegów. Pytałem w różnych warsztatach i żaden nie może takiego ściągnąć z hurtowni bo po prostu nie ma a ja mieszkam w małym miasteczku i może dlatego. Znalazłem na necie gościa co ma takiego samego nissana Primerę P10 tylko że on ma 2.0 16V benzynę a ja mam 2.0 diesel i tu moje pytanie bo on chce mi sprzedać całą półośkę z przegubem i nie wiem czy podejdzie do mojego??? Proszę o podpowiedź bo on chce 100zł za to a jak nie podejdzie to lipa strata kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który prawy czy lewy, mam taki z manszetami do p10 2.0d 93r, tylko prawej półosi nie mam, ale sprawdze pewnie jest ten sam, dobry na 100% zewnętrzny nowy nawet pół roku nie jeździł, moge wysłać całość za mniej niż 100zł.

 

Jak coś to pisz na gg lub pw, mam wewnętrzny jeden i chyba 2 zewnętrzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...