Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przekładnia kierownicza stuki.


prezesartek

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek przeproszę bo wiem, że są już podobne tematy i odesłania do manuala/st steering system, ale albo nie umiem czytać albo jestem ślepy bo nie mogę znaleźć tej nieszczęsnej śruby do kasowania luzu w przekładni kierowniczej bardzo proszę o podpowiedz czy dobrze to zlokalizowałem na zamieszczonym zdjęciu jest to 1 czy może jest ukryta pod 2?

post-38085-0-93112800-1336499264_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz czy na 100% bo nie chcę czegoś przestawić jak to nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to napewno luz w przekładni kierowniczej? ( luz troche musi być) Kto ci to wykrył ? też mi cos pukało byłem u kilku mechaników i nic nie wykryli aczkolwiek sugestie były na napęd przegub wew.maglownice .Dzisiaj wymieniłem końcówki drążka i cisza jak makiem zasiał , objawy miałem takie że na nierównościach mi ciągle pukało coś z lewej strony , przy skręconej kierownicy troszke mniej , przy zmianie biegów terz pukało (myślałem że poduszki silnika albo skrzyni) a okazało sie że to tylko końcówki Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam ja mam to samo...przy ruchach kierownicą prawo lewo (tyk,tyk) wiadomo końcówki....ale figa ani końcówki an drążek i co ja się naszukałem i ewidentnie mam luz na zębatka/listwa w przekładni nie mam pojęcia czy to się koryguje może ktoś wie...i co ulega zużyciu...ktoś rozbierał ....dociekał ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...