Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

podgrzewane fotele nissan primera p11 jak sprawdzic czy sa??


Gość miniek834
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość miniek834

Mam nissana primere p11 2,0 td z 11,2001r wersja select , ostatnio sprzatałem auto i znalazłem jakies kabelki idace z siedzenia pasazera i kierowcy?? kture ida w podłoge?? Ale zadnej regulacji grzewczej nie maaaa nigdzie .????? po co sa te kabelki ??

 

auto było kupione w belgi z autentycznym przebiegiem car pass z drugiej reki i prawdopodobnie cała tapicerka była zmieniona na pół skury.Poniewarz nie znalazłem identycznego wnetrza w p11 .Czy jest mozliwe ze sa podgrzewane fotele i tylko potrzebny jest przełącznik podgrzewanych siedzen??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kebelki to od poduszki powietrznej.

Edytowane przez Maciek90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka ja mam podgrzweane fotele coprawda pełna skora i pod fotelami ida 4 kabelki 2 od airbakow i 2 od podgrzweania poduchy masz po w boczkach i powinny byc metki a wlaczniki podgrzewania sa na srodkowym panelu pomiedzy recznym a podlokietnikiem

Edytowane przez filtron1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam ani poduszek, ani podgrzewanych foteli i jak zajrzałem pod nie to żadnych kabelków tam nie ma.

Czyli u Ciebie coś pewnie tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miniek834

nie mam nic takiego jak na zdjeciu byc morze mam je pod obiciem skurzanym?? jak myslicie jest to morzliwe ze mam poduszki pod tapicerka na fotelach mozna je jakos reka wyczuc ze sa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak bedziesz sprawdzal boczki to powinienesz wyczuc ze sa miejsca twarde jutro fotki zrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za brak fotek ale ta praca ciemno wychodze ciemno wracam a jeszcze mozesz rozpiac kable powinna mrygac kontrolka airbag jesli sa poduchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W P11 poduszki powietrzne boczne są montowane w fotelu .W wersji po lift jest tylko mała metka z boku fotela z napisem air-bag chyba że tapicerka skórzana była robiona w zakładzie tapicerskim . Zapodaj fotki fotela i kostek które masz pod fotelem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

podepne sie pod temat, ostatnio tez zauwazylem u siebie kabelki zwisające pod fotelem, co lepsze nie sa one do niczego podlaczone.

nie mam ani metek na fotelach informujących o poduszkach, ani wlacznikow podgrzewania foteli.

macanie oparcia foteli od zewnetrznej strony na nic nie wskazuje, oparcie jest miekkie na całej wysokości, beż zadnych nierownosci czy "anomalii" pod materiałem.

 

===================

edit: dobra, przyjrzalem sie blizej ;)

na fotelu pasażera mam metkę SRS AIRBAG, na fotelu kierowcy już nie... ale prawdopodobnie fotel kierowcy był jakoś naprawiany, połac materiału na siedzisku i na oparciu jest delikatnie inna niż na fotelu pasażera. więc być może metka ta została usunięta.

 

Co więcej, czułe paluszki jednak wymacają "coś" pod materiałem, ale faktycznie trzeba się wczuć... więc może to to?? ;) znaczy się poduszki

Edytowane przez siutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...