Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Terrano I - sztywny most z przodu


Gość gstep
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

ja wstawiłem przód i tył z gr 60 dużo roboty ale daje rade jagby ktoś zabierał się za coś takiego to chętnie pomogę załozyłem teraz koła 35 cali i podniosłem go o jakieś 8 calijego szerokość to205cm pozdro jano

post-96291-0-89577100-1449775250_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wstawiłem przód i tył z gr 60 dużo roboty ale daje rade jagby ktoś zabierał się za coś takiego to chętnie pomogę załozyłem teraz koła 35 cali i podniosłem go o jakieś 8 calijego szerokość to205cm pozdro jano

zapodaj więcej zdjec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matis_uaz

ja wstawiłem przód i tył z gr 60 dużo roboty ale daje rade jagby ktoś zabierał się za coś takiego to chętnie pomogę załozyłem teraz koła 35 cali i podniosłem go o jakieś 8 calijego szerokość to205cm pozdro jano

łoł  stary !!!!!!!! ,takich jak ty tu trzeba węcej !!!!! pozdrawiam zza miedzy :devil:

musimy rozkręcić to forum!!!!! kurza twarz :wave:

fajny furacz!!!!

powiedziałbym kozak!!!! :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wstawiłem przód i tył z gr 60 dużo roboty ale daje rade jagby ktoś zabierał się za coś takiego to chętnie pomogę załozyłem teraz koła 35 cali i podniosłem go o jakieś 8 calijego szerokość to205cm pozdro jano

 

Piękny jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Za chwile u nas będzie tak "customowo" :punk:  ,jak na zagranicznych forach 4x4 :devil:..........

za***ie.....za  panowie :shifty: ,tak trzymać...... :beer:


a zastanawiam się od czego mosty można by brać, ale takie z konkretnym przełożeniem powyżej 5

ceniakenzo znalazł ze frotka miała 5.13 ale to z przodu i tak ifs będzie

Heja! "odkopuje złoki" :dribble:  odnośnie przełożeń to np UAZ 469 ma w serii wolne 5.125 (8/41)

                                                                                     UAZ 469B i 452 szybkie 4.625 (8/37) takie jak tyran z silnikiem 2.7 td :turned: 

                                                UAZ 469B mosty zwolnicowe (wojenne, afgany) 5.37 (8/43)

Cena mostów seryjnych nie zabija budżetu  ,afgany cenią 4000tyś. za kompletne "dyfry"

Zauważyłem że dużo ludzi montuje seryjne mosty jak i afgany z UAZa do przeróżnych zmot terenowych począwszy od samurai po konstrukcje od podstaw ....

Teraz smaczek :) " konstrukcja ruskiego" mostu jest ta sama co mostu patrola k160/260  ,czyli rury są wbite do "gruszki" i zabezpieczone spawami punktowymi  które zapobiegają przed "rozpadnięciem sie "konstrukcji, ...

do pickupa trza przedni most "obrócić" gdyż uaz ma przednią gruszkę po prawej stronie , po stronie pasażera a pick up wyjście na napęd przedni po lewej ,po stronie kierowcy ...

 Odbiegając od UAZa ,to słyszałem też że Patrol K260 2.8D miał 5.14 (8/35) choć tutaj nie potwierdzam ,ani nie zaprzeczam ,ponieważ nie dotykałem tego mostu  :) ....


sory !, popełniłem bład! patrol 2.8d 5.14 czyli nie (8/35) tylko(7/36) mój błąd :thumbsdown: ......

Ha ! i mam coś jeszcze dla was...

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=6&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiR24j3vevOAhWHWxQKHaaBBz8QFgg4MAU&url=http%3A%2F%2Farchiwum.allegro.pl%2Foferta%2Fpatrol-most-przod-tyl-lsd-wolne-prze-5-14-k260-i5670773176.html&usg=AFQjCNGAFPcNXbQgnyTNhnvp6BNJSx176w


Taka jeszcze jedna marka do "kotła" :devil:  , choć w tym wypadku części będą drogie ! .....Mercedes G W 230G(1979-1989) 240GD(1979-1991)  5.33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Koledzy jaki most mogę dopasować do 2.7tdi z 2002 r tak by nie ruszać tylnego mostu? Czy jest taka możliwość? Czy raczej brać pod uwagę grubsze zmiany? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...