Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pytanie..

Rzuciło się w oko może komuś miejsce, gdzie można zakupić model, resoraka, Notesa?

Szukam, szukam i nie ma...

Nawet Micry są, a Notesa brak. :)

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-11.jpg

 

Wszystkiego najlepszego naszym paniom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie jestem w potrzebie a właściwie klasa w I LO w Łańcucie - biorą udział w konkursie FUNKLASA i są w półfinale i strasznie potrzebują głosów

sposób głosowania: Kolejny dzień głosowania. Zapraszajmy swoich znajomych do oddawania głosów na Henio Team.

 

Aby oddać na nas głos wystarczy:

1. Wejść na stronę: http://funklasa.pl/

2. Kliknąć: "logowanie z Facebook"

3. Przejść do: Rankingi

4. Wybrać zespół HENIO TEAM

5. Powtórzyć kroki 1-4 każdego dnia!

 

 

Teledysk zrobili naprawdę sami!!!

Pozdrawiam

Jeżeli jest to niezgodne z regulaminem forum to proszę usunąć i nie bić.

Edytowane przez Jack66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy piękny, słoneczny dzień - 16 marca Anno Domini 2013. Dzień Kobiet już dawno za nami. Wiosna za pasem, na trawnikach powinny zakwitać krokusy.Tak wyglądają kresy wschodnie nad Bugiem, u wrót imperium Łukaszenki.Zamieszczam fotki,bo niektórzy nie wierzą,że u nas spadło nieco śniegu :) W takiej rzeczywistości, jak na obrazkach, moje uczucie to tego pojazdu rośnie z każdym przejechanym metrem :rofl:

post-20266-0-06684500-1363435823_thumb.jpg

post-20266-0-27742800-1363435830_thumb.jpg

post-20266-0-63496200-1363435839_thumb.jpg

post-20266-0-22073300-1363435851_thumb.jpg

post-20266-0-14882500-1363435858_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tam 4x4?

nabyłem to auto głównie dla tego znaczka na klapie wiedząc,że kryje się za nim porządny napęd z z nissana xtrail :)

post-20266-0-44240200-1363455825_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" tylko ten numer rejestracyjny bym zmienił"

 

Czemu?Jak drakula,to musi być "diabelska" :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne fotki. Na parkingu u mnie stoi brązowa kupa ale ta Twoja taka charakterna z tym kolorem. Zazdroszcze klimatów w których mieszkasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kolor stał się mocno limitowany a ma szansę stać się kultowy :) - przestali go produkować

a co do klimatów - niżej fotki z okolicy zrobione jesienią i niedawno (jakość nie najlepsza - pstryknięte tanim głupkiem i solidem B2710)

post-20266-0-44658100-1363554688_thumb.jpg

post-20266-0-95355800-1363554756_thumb.jpg

post-20266-0-28475000-1363555150_thumb.jpg

post-20266-0-51019500-1363555211_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre śniegi :)

U nas wczoraj tak słoneczko świeciło, że zastawiałem się czy dachu nie ściągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 13 - nomen omen miesiącach użytkowania pierwsza awaria mojej Drakuli - spaliła się lewa żarówka H-7 świateł mijania. I muszę  pochwalić projektantów - dostęp prawie tak dobry - prawie, bo tak wygodnego jak w note chyba nie ma nigdzie :rofl:  a mocowanie prostsze - po obwodzie, blaszany cokół żarówki podtrzymują 3 blaszki-sprężynki. Żarówkę po prostu wyciąga się niczego nie odpinając

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema koleżanki i koledzy.Z okazji świąt Wielkiej Nocy, życzę wszystkiego JAJArskiego i mokrego dyngusa oraz szczęścia w ogóle .A propos świąt,czy już kupiliście choinkę na święta??? Piękna zima tej wiosny :jump:  :jump:  :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kolor stał się mocno limitowany a ma szansę stać się kultowy :) - przestali go produkować

a co do klimatów - niżej fotki z okolicy zrobione jesienią i niedawno (jakość nie najlepsza - pstryknięte tanim głupkiem i solidem B2710)

Dar ładne fotki cpyknołeś ,jednak dla mie Jezioro Białe lepiej wygląda latem ,no i ten kultowy krokodyl :dribble: :spoko .

Edytowane przez weber29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 ten kultowy krokodyl :dribble: :spoko .

to już drugi egzemplarz, poprzednik był nieco mniej imponującej wielkości, ale się zestarzał i rozdeptali go turyści, produkuje je mój kolega 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sie podzialy posty z forum notka z wczoraj??? z wielu wątków poszło się pieścić sporo merytorycznej tresci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WESOŁYCH ŚWIĄT I smacznych jajeczek,życzę wszystkim...nie tylko paniom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...