Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawa polega na zrobieniu sobie lub innej osobie fotki z hasłem jak w temacie. Moim zdaniem świetna okazja do zabawy.Można wykorzystać np motywy motoryzacyjne lub przy wypadach w teren i napis ułożyć np z szyszek icon_mrgreen.gif Wszelkie chwyty dozwolone, jak widać na już zamieszczonych zdjęciach. Dziewczyny muszą zebrać 10 tys fotografii do końca maja. Zostało niewiele czasu icon_wink.gif 

górny adres to opis akcji, dolny to strona na fejsie, gdzie należy zamieścić własną produkcję


http://www.tvn24.pl/wiado...iat,325572.html 
https://www.facebook.com/...371641519615563

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio popijaając...herrrrbatke oczywiście ...w dość szerokim gronie padł temat kobiet i facetów za kółkiem.Jak nie trudno się zorientować było gorąco,z racji wypitej herbatki również :D

W pewnym momencie powiedziałem:

Biorąc 100 facetów za kółkiem,to wśród nich znajdzie się jeden co będzie jeździł jak baba,a biorąc 100 kobiet ,wśród nich będzie jedna która będzie jeździła jak facet :D

 

I wiecie co?W sród facetów jeden nie zrozumiał aluzji,a wśród kobiet....wszystkie.

Czy jedzie z nami socjolog!? :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Socjolog nie, ale kilku socjopatów by się znalazło :-)

 

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się dacia duster 1.5 dci "popisała" w teście 100 tys. km w AŚ. 66 miejsce. Nawet alfa 159 wypadła lepiej.

facepalm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż Picarda kalfas rozbolał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się ekscytować. :) Do testu trafił egzemplarz z pechowym wysprzęglikiem, którego wadliwe działanie spowodowało początkowo błędną decyzję o wymianie całej skrzyni biegów, gdy należało wymienić tylko ten element. Na forum DKP, nikt nie opisał dotychczas takiej awarii, więc to przypadek jednostkowy. Tu kłania się raczej marna diagnostyka. Zarzuty,że dużo plastików, że marnej jakości, że wnętrze spartańskie itd, itd, są o tyle stare, co śmieszne. Przed zakupem każdy ogląda, maca, wącha i jeśli się już decyduje, widać mu to nie przeszkadza - podobnie jak specyficznie, ciasno zestopniowana skrzynia biegów "szóstka", o czym się można przekonać podczas jazdy próbnej. To, że blacha przetarta do żywego przez niedbale wyregulowaną klapę zaczyna pokrywać się rdzą, też nie jest odkryciem. Wystarczyło po stwierdzeniu,że ociera wyregulować To taki urok cygańskiego montażu.W solidnym aso, przed wydaniem auta kontroluje się mocowania, śruby, elementy ruchome karoserii i wykonuje się ewentualne poprawki - przynajmniej tak jest w Lublinie.

Szkoda,że nie wspomniano o tym,że 1,5 dCi, o którym wypowiedziano tyle niepochlebnych opinii, zniósł ten dystans bez najmniejszego kaprysu, nie padł żaden wtryskiwacz,brak śladów zatarć na panewkach, nie sprawił  problemów FAP, nie szwankowała prosta i solidna elektronika, nie zawiodło mocne i komfortowe zawieszenie.Bo TO byłoby prawdziwym powodem do zmartwień, gdyż większość tego rodzaju awarii sporo kosztuje Ergo? - Mnie test ani nie zaskoczył, ani nie zniechęcił do dalszej eksploatacji tego samochodu.Po dwóch latach eksploatacji 1 spalona żarówka H7 :icecream: (Nadmieniam,że ja z premedytacją wybrałem dość paliwożerne 1,6 16v, którego nie dotyczą żadne wymienione wcześniej  potencjalne awarie dCi)

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1a87.jpg

Edytowane przez JACKO29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Od pewnego czasu obserwuję na tym forum pewną stagnację,mało awarii,a wręcz w ogóle,mało poruszanych tematów dyskusyjnych...Czyli Notki górą!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład nie mogę pisać z google chrome. Czego bym nie napisał wyskakuje okienko, że nie mogę wysłać pustego okna. Więc piszę z Opery której nie lubie..... może dlatego nic nie piszę? 

A tak poza tym.... nic się nie dzieje, nic nie tfu tfu tfu psuje, ot... codzienna (niewielka) ale jednak eksploatacja Notka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Chrome, to wyczyść dane przeglądarki. Powinno pomóc.

 

Ustawienia / Pokaz ustawienia zaawansowane / Prywatność / Wyczyść dane przeglądarki.

 

Od czasu do czasu warto to robić ;)



Od pewnego czasu obserwuję na tym forum pewną stagnację,mało awarii,a wręcz w ogóle,mało poruszanych tematów dyskusyjnych...Czyli Notki górą!!! :D

 

Co by nie mówić, solidne samochody. Ciekawe jak będzie się pod tyw zgledem prezentował nowy Note :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż , jeździłem Fordem  Mawerickiem ,pod nazwą Nissan Terrano II,to i Dauster pod nazwą Terrano mnie nie zdziwi :devil: Taka nissanowsa tradycja :ball:

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terrano to im akurat wyszedł lepiej od Navary :) 



Co odróżnia polską pielęgniarkę od jej francuskiej koleżanki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machnąłem dziś w nocy prawie 900 km za jednym posiedzeniem :)  Tempomat to jest jednak fajne urządzenie, zwłaszcza w połączeniu z dobrym zasięgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ,w 1.4 tego brak,oj brak :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...