Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie,absolutnie nic,aha miałem razem ze sobą na pokładzie trzy osoby i bagaż/

Co do spalania to podejrzewam że to była sprawka osłony,ale cóż nie mogłem jej zabrać :devil:



Aha,dobrze że osłona miała otwory ok 2cm od brzegu z przodu i z tyłu na 5mm śrubach,bo przy tym wszystkim urwało obie śruby 5mm z tyłu i rozerwało otwory z przodu(osłona aluminiowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam... pewnie koleś któremu wydawało się że potrafi jeździć..... a jeździć motocyklem w deszczu należy ze ściśniętą d*pą (wiem coś o tym :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co ten motocyklista taka pierdoła była?

Graphia,ja miałem 120 na blacie na oponach deszczowych,on musiał mieć sporo więcej,szedł jak przecinak,widziałem go z daleka bo miał lampy na przetwornicach.Gdy do mnie dojeżdżał to juz  miał problem ,bo za mną ciągła się strefa wody,nie wiem jakie miał gumy,ale motocyklowych deszczówek na pewno nie miał.Chciał przejechać zygzakiem z fantazja,wyskoczył zza mnie,objechał i wskoczył tuż przede mnie,z takim skutkiem ze dostał poślizgu i postawiło go bokiem.Może życie uratowało mu to że w momencie wyrzucenia z siodełka trzymał się kurczowo kierownicy i położył się razem z suzuką,dopiero w tedy puścił i odjechał na plecach i nie tylko ,na pobocze,a  ja po kółeczku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek a jak Ci się sprawują Rain Experty. To, że na deszczu są dobre wiemy a jak na suchym ? Słyszałem, że są trochę głośne - czy to prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,grają ale da sie wytrzymać.Natomiast na suchym też jak dla mnie super,ciężej je zerwać jak poprzednie continentale

Mam porównanie ,bo jest krótki podjazd dosyc stromy do głównej drogi i żeby się wcisnąć trzeba na prawdę depnąc,conti kręciły się w miejscu ,a rainy zbierają prawie bez uslizgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć zbyt krótko je użytkuję,ale w/g opinii innych raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek a jak Ci się sprawują Rain Experty. To, że na deszczu są dobre wiemy a jak na suchym ? Słyszałem, że są trochę głośne - czy to prawda ?

Nie wiadomo czy są głośne przecież on ma wyciszone nadkola :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Nissan Terrano  :rofl:  - mam uczucie deja vu

 

1 rupia indyjska =
0,049321872 złotego polskiego

nie wiem ile kosztuje, bo ten Hindus gada jakimś dziwnym angielskim i nie zrozumiałem  :)  - info o cenie jest pod koniec filmu - może ktoś rozszyfruje?

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nasz kolega z forum podsumował na FB. Dacia Daster jest zbudowana na podzespołach Nissana (z wyjątkiem silników, choć dci i tak są wspólne). Więc skoro Dacia Duster zamienia się w Nissana, to w sumie nic nowego bo w dużej częsci była nim od początku ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie to jedyny słuszny scenariusz. Nie po to Nissan, Renault i młodszy braciszek tego drugiego czyli Dacia wspierają się nawzajem aby potem nie korzystać ze wspólnych rozwiązań technicznych :)

Jestem niezmiernie ciekaw czy Koleos i Captur w wersjach 4x4 mają wspólne z Dusterem i X-Trailem (a teraz też z nowym Terrano) rozwiązania techniczne dotyczące napędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem wczoraj od mojego kolegi,zapalonego miłośnika Nissanów i Datsunów,których sporo ujeżdżał,...powiedział ni mniej ni więcej:Następnym samochodem już nie będzie Nissan,po mariażu z Francuzami to już nie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renault Kaleos jest bardzo ciekawym samochodem. Praktycznie cały napęd to Nissan X-Trail. Natomiast sam samochód jest produkowany w Korei w fabryce Samsunga kontrolowanej przez Renault. I ten miks dał bardzo dobry efekt :).

 

Toyota też obecnie bazuje na opinii z lat 80 i 90. Dziś Toyota to też nie to samo i dziś często całkiem sporo można tam znależć Fiata, Peugota i Citroena. Nie popadajmy w przesadę. Bazowanie na stereotypach to dziecinada poprostu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X-Trail jeszcze do niedawna był sprowadzny z Japoni, wiem bo kumpel jakiś rok temu chciał kupić i za długo mu było czekać i zdecydował się na Rav4 :)

A jakby na to patrzeć to teraz żaden samochód nie jest już ten sam co kiedyś. Teraz trzeba wybierać co się podoba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze jedna marka, która na szczęście nie poddaje się ani globalizacji ani wszechobecnemu trendowi downsizingu. To mazda. Nadal produkują u siebie na wyspach auta z dobrymi wolnossącymi, niewyżyłowanymi benzyniakami o niezłej mocy i dobrej elastyczności. A jedyny element nowoczesny to zmienne fazy rozrządu. I takie motorki będą jeździć gdy porozsypują się te wszystkie TSi i podobne im konstrukcje. Dziwię się tylko,że mazda do dziś nie jet w stanie poradzić sobie do końca z korozją. Kolega ma 3 letnią trójkę kupioną w salonie i już ma plamki rdzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany i miał po drodze to jakiś czas temu dostałem sms-a, że diler Japan Motors w Chorzowie organizuje jutro przedpremierowy pokaz nowych Nissanów: Note, Leaf i (?) Micry. Autka można oglądać w godzinach od 9 do 15. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze jedna marka, która na szczęście nie poddaje się ani globalizacji ani wszechobecnemu trendowi downsizingu. To mazda. Nadal produkują u siebie na wyspach auta z dobrymi wolnossącymi, niewyżyłowanymi benzyniakami o niezłej mocy i dobrej elastyczności. A jedyny element nowoczesny to zmienne fazy rozrządu. I takie motorki będą jeździć gdy porozsypują się te wszystkie TSi i podobne im konstrukcje. Dziwię się tylko,że mazda do dziś nie jet w stanie poradzić sobie do końca z korozją. Kolega ma 3 letnią trójkę kupioną w salonie i już ma plamki rdzy

Zgadza się w 100%, piękne, japońskie auto, ale ta rdza. Naprawdę trudno zrozumieć o co im chodzi, bo jest to niemożliwe żeby Japończycy nie potrafili poradzić sobie z rdzą w Mazdach 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijając doskonałą technikę i bezawaryjność,nowa szóstka, trójka, CX 5, to świetnie stylistycznie zaprojektowane  auta. Golf czy passat przy nich (nie wspominając o skodzie) wyglądają jakby zaprojektował je drwal przy pomocy siekiery  :)

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...