Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To zakończyłem sezon wakacyjny. Trochę paliwa przepaliłem, bo łącznie nakręciłem prawie 4 tys. km (Chorwacja i Bałtyk). VW łyka kilometry znakomicie.

Jestem mile zaskoczony trasą Katowice-Jastarnia, jechałem nocą z jednym postojem 7h, z komputera wyszło 6,5h czystej jazdy, średnia prędkość 95 km/h. Do CRO miałem tylko nieco więcej, bo koło 100 km/h. Praktycznie zostały jeszcze dwa wrzody na trasie "1": Łódź (mniejszy) i Włocławek (wielki) :)

 

Poza tym motoryzacyjnie też się pozmieniało przez wakacje, bo znowu sprzedałem i zakupiłem i znowu sprzedaje co innego, ale to w następnym odcinku pt. motoryzacja to moje hobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie w weekend zaatakowały dzikie kuny, łasice albo po prostu szczur.

Dzisiaj rano nie działały spryskiwacze przedniej szyby.

Diagnoza - po wylaniu na nadkole 5 litrów płynu i zajrzeniu pod maskę: pogryziony na kawałki wężyk od płynu.

 

Szybkie zakupy w sklepie www.guma.poznan.pl - 4 kilometrowy spacer - i za miażdzacą kwotę 7,60 PLN zakupiłem 2 metry wężyka i 3 złączki (tak na wszelki wypadek). A potem to tylko już tylko szybki montaz i w drogę.

 

:P:p:p

 

Sent from my GT-P3110 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa tygodnie temu identyczna przygoda spotkała mojego ojca. Szczury pogryzły rurkę spryskiwacza i napoczęły w kilku miejscach izolację przewodów elektrycznych, szczególnie upodobały sobie taśmę izolacyjną. Na allegro kupiłem taki wynalazek. Podłącza się bezpośrednio do akumulatora. Na razie spokój, choć nie wiem, czy to zasługa urządzenia czy zwierzątka same zrezygnowały :whistle:

post-20266-0-86690400-1378189531_thumb.jpg

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te działania przypominają ministerstwo głupich kroków z kabaretu Monty Phytona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee znowu polityka :) Nie wiadomo czy wogóle to przejdzie.

Niemcy się nie zgodzą bo do Niemiec są wycieczki ze Stanów, w celu pojeżdżenia po autostradach bez żadnych ograniczeń prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro za niedługo wszystkie samochody będę tak samo wyposażone i będą jeździły z taką samą szybkością, to niech może unia zaproponuje jeden unijny model samochodu, żeby wszyscy jeździli takimi samymi... Same korzyści.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to ja na szczęście jeszcze zdąże pojeździć fajnymi autami, zanim ekopierdolec dopadnie świat.

Agent ubezpieczeniowy mnie uświadomił ostatnio: 10 umów OC w 6 lat :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym ,2008 miałem cztery :devil: ale od 2009 doszły tylko dwie.

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem mój nowy nabytek, na detailing. Efekt niesamowity zarówno na skórze, jak i lakierze. Polecam MrCleanera w Katowicach

 

1006362_10151652941028691_685399775_n.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to miało być foto fury,a nie Wojtka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od stanu lakieru, rozmiaru auta i nakładu pracy. Generalnie przedział 300-700zł.

Znajomy jest właścicielem więc miałem dobry prajs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...