Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drakula dziś świętuje mały i nierówny jubileusz  :)

 

Duster już oficjalnie po kuracji odmładzającej

 

podobają mi się: nowe relingi z napisami i te fajne ażury na nich  z przodu i z tyłu, za które można złapać wspinając się do bagażnika, nowe wnętrze, światła dzienne, klawisze sterowania szybami na właściwym miejscu, dodatkowa półka nad poduszką pasażera

nie podoba mi się: górna cześć konsoli środkowej z tą wielką dziurą schowka, choć sam schowek jest super, bo w starym go po prostu nie ma, nowy napis 4x4, dziwaczna atrapa, przednie reflektory podzielone na wiele segmentów. Wszystko wskazuje też na to,że zniknie z oferty wolnossąca  benzynowa 16-tka, a zastąpi ją 1,2 tCe 120KM. Sytuacja analogiczna do nowego Note, gdzie zabrano ostatni porządny silnik 1,6 

ale ogólnie jest Ok

post-20266-0-93814500-1378488748_thumb.jpg

post-20266-0-42550000-1378579553_thumb.jpg

post-20266-0-87938700-1378579561_thumb.jpg

post-20266-0-64249100-1378579570_thumb.jpg

post-20266-0-71491000-1378579579_thumb.jpg

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy tym razem relingi sprawdzili pod kątem hałasu, bo te otwory to niezły patent.

wątpię aby ktoś się tym przejmował  :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to nawijej nudle na uszy  :D

 

 

 

W Sosnowcu takie teksty ???

 

 

jo tyż moga godać!A co!? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieruńskie Karlusy,że gorol to po ślunsku godać ni może!?

Może :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenieś do HP :D

A co do obicia tego i owego...to tys prowda  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety.Sosnowiec przedtem przynależny był terytorialnie do małopolski,kulturowo zresztą też.Święta wojna dalej trwa :D

A tak na poważnie ,byłeś czy z tej czy z tamtej strony w połowie drogi ode mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie ,byłeś czy z tej czy z tamtej strony w połowie drogi ode mnie :D

 

Stare dzieje. W Czeladzi byłem na praktyce zawodowej w pierwszym Media Markt w Polsce :). W Jaworznie mam rodzinę ze strony Ojca. Ale po śmierci Ojca, relacje nieco się ochłodziły :(. Życie po prostu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sosnowiec... zanim był w Małopolsce po prostu go jeszcze nie było! :D :D

Obydwaj jeszcze w tedy skakaliśmy z jajeczka na jajeczko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mamy to juz omówione: nie jest to auto tanie. Co nie licuje z materiałami użytymi w środku.

Edytowane przez was79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 790 (98KM) + 2500 za pakiet rodzinny + 2000 za metalik + 4500 (wspomagacz parkowania dla żony) = 65 790

Ja podziękuje, z tą opinią nt wnętrza, o jakiej mozna poczytać tu i ówdzie :D

Edytowane przez was79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet nie trzeba porównywać do vw, wystarczy spojrzec na auta z tego samego koncernu, za powyżej podaną cenę masz megane kombi (110KM ze sparwdzonym motorem 1.6), gdzie wykonanie wnętrza jest rewelacyjne, a w wyposażeniu dynamique masz nawet 2 strefową klimę

http://www.renault.pl/media/cenniki-2013/att281681fb8291499da31b3d6db552e076/AM13_MK3.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...