Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie nie widzę oznak jakiegoś znaczącego śladu zużycia


Jakieś krańcówki to na pewno są!

Słyszę wyraźnie jak silniczek przy otwieraniu i zamykaniu się włącza i wyłącza gdy lusterka są już na swoich miejscach.

Słychać przy tym takie ciche puknięcie(trzaśnięcie), jakby wchodziły w swoje gniazda docelowe.

Bull,jestem na etapie "opracowywania"automatu lusterek :D

A uśmieszek dla tego bo poprosiłem o fachową produkcję kogoś z internetu :D dobrego elektronika,w przyszłym tygodniu,a może już dzisiaj bedę wiedział cenę.Ale myślę ,że będzie do przyjęcia.

Sterowanie ma się odbywać w automacie po wyłączeniu i załączeniu zapłonu,oraz manualnie bez kolizji :D

Byłbyś tym zainteresowany? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie widzę oznak jakiegoś znaczącego śladu zużycia

Bull,jestem na etapie "opracowywania"automatu lusterek :D

A uśmieszek dla tego bo poprosiłem o fachową produkcję kogoś z internetu :D dobrego elektronika,w przyszłym tygodniu,a może już dzisiaj bedę wiedział cenę.Ale myślę ,że będzie do przyjęcia.

Sterowanie ma się odbywać w automacie po wyłączeniu i załączeniu zapłonu,oraz manualnie bez kolizji :D

Byłbyś tym zainteresowany? :D

 

Oczywiście! Czekam na to!

Ale jak mówiłem, mam jeszcze gwarancję na Notka, więc wszelkie przeróbki będę robił dopiero po sierpniu 2015r.

Dodam, że wszystkich moich poprzednich samochodach "coś tam ulepszałem",  to i na Notka przyjdzie czas i pora... :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem na alle... fajny gadżet - wstawamy go w miejsce kubka, podłączamy do gniazda zapalniczki i mamy do dyspozycji kilka przydatnych wejść na inne gadżety 

post-20266-0-34202800-1384334767_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie przełącznik do luster mam! Pasuje od Juke!

Lustra grają ,tylko czekam na info od elektronika :D

Właśnie się dowiedziałem,że w Juke lustra działają w automacie,ciekawe czy jest jakiś moduł?

Edytowane przez JACKO29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakiś numer aukcji? :)

coś w tym stylu

http://allegro.pl/rozdzielacz-na-2-gniazda-zapalniczki-2xusb-kubek-i3666096651.html?source=mlt

bo tamta się zakończyła ale wrzucam, bo można namierzyć sprzedawcę i kabelek jakiś bardziej zmyślny:

http://allegro.pl/rozdzielacz-zapalniczki-samochodowej-na-2xusb-i3671172033.html

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po jakiego czorta Wam ten rozgałęźnik jak w nocie w budzie w srodku są 2 gniazda zapalniczki?

 

 

.....ok dobra ale usb nie ma:) fakt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak robiłem! różnicą był samochód i predkość (ponieważ robiłem to na zimą nieczynnym lotnisku w Białymstoku). to było z 10 lat temu, Skodą Favorit!!! no i prędkości początkowe driftu miałem w okolicy 70-80 km/h,,,, po 5 minutach kręcenia kierownicą od oporu do oporu (raz lewym raz prawym bokiem leciałem) :D ręce bolały jak po niezłej siłowni :)

to były piękne czasy :D

Edytowane przez graphia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmowanie bielizny Nissanem? też tak potrafię :D

Chyba w Nissanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale logotyp mogli by poprawić bo taki jakiś ..bez wyrazu :P

bo to jest miś - pardon - logo na miarę naszych możliwości. My nim otwieramy oczy niedowiarkom! Mówimy: To jest nasze, przez nas zrobione i to nie jest nasze ostatnie słowo.  :)

post-20266-0-45960200-1385215865_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo jakby zerżnięte z OPEL Środula...a może nie?


Powracając do automatyki lusterek...POLEGŁEM :D

Niestety,gościu co miał się tym zająć też nie odezwał się,próbowałem sam,na trzech przekaźnikach,na jednym i niestety.

Gdy już myślałem że się uda,wywala bezpiecznik od...AUDIO!

Po założeniu nowego wyraźnie słychać gdzieś pod deską kliknięcie przekaźnika,widocznie on jeszcze jest na drodze do automatu.Ale jak już mówiłem ,poległem i nie mam zamiaru dalej rozgrzebywać,niestety :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos fanklubu daci to pasuje tez tutaj tekst ze złomnika:

 

Jak można w ogóle być fanem Skody? To tak jakby być fanem chleba, albo czekania na autobus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos fanklubu daci to pasuje tez tutaj tekst ze złomnika:

 

Jak można w ogóle być fanem Skody? To tak jakby być fanem chleba, albo czekania na autobus

No można!,Chyba że kromka jest w płynie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...