Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o założeniu tematu o usterkach i ich objawach w naszych Note?

Byłoby to pewne kompendium wiedzy na tematy które przychodzi nam nie raz wałkować kilkakrotnie.

Mogłoby się to odbywać tak: pada temat gdzieś na forum...załóżmy skrzypienie zawieszenia,wałkujemy to i okazuje się że jedna osoba zrobiła z tym porządek i jest OK,więc można by to było umieścić w temacie.Wyławianiem ,zajęli bysmy się wszyscy,a wpisami Moderator.Co wy na to?Byłyby to krótkie techniczne opisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Co sądzicie o założeniu tematu o usterkach i ich objawach w naszych Note?

Byłoby to pewne kompendium wiedzy na tematy które przychodzi nam nie raz wałkować kilkakrotnie.

Mogłoby się to odbywać tak: pada temat gdzieś na forum...załóżmy skrzypienie zawieszenia,wałkujemy to i okazuje się że jedna osoba zrobiła z tym porządek i jest OK,więc można by to było umieścić w temacie.Wyławianiem ,zajęli bysmy się wszyscy,a wpisami Moderator.Co wy na to?Byłyby to krótkie techniczne opisy.

Wg mnie dobry pomysł :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdyby to zrobić w formie tabeli? - tak jak na końcowych stronach instrukcji obsługi  sprzętu  elektronicznego- rubryka z objawami awarii (np stuki z kolumny kierowniczej) obok kolejna z możliwymi przyczynami (np luz  wielowypustu kolumny, luzy na krzyżaku - przyczyn może być pewnie kilka) i kolejna rubryka z poradami ( jak przeprowadzić dziagnozę usterki, jak ją usunać , jakich narzędzi i elementów użyć itp)

-byłoby jasno, czytelenie, łatwo byłoby znaleźć - poddaję pomysł do przedyskutowania :rolleyes2:

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dar,czy tak czy tak pomysł jest,tylko w formie tabelki mod będzie maił więcej roboty ,bo czasami niektóre objawy mają kilka przyczyn i musiałby powiększać tabelki :D

Nie mniej jest dobry pomysł .

Edytowane przez JACKO29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tabelki za bardzo nie da się tu zbudować. Jestesmy ograniczeni kształtem forum - temat/dyskusja. Najszybciej można coś ogarnąć na wzór "Patent na".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,to teraz nazwa.Trzeba przemyśleć spokojnie ,ale żeby była taka,co w miarę nakieruje początkującego,lub laika.

"Co nam piszczy i trzeszczy w Notach"?

"Małe problemy-jak usunąć"?

"Ratunku-co tak stuka"?

Podajcie swoje propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkim

nie wiem jak się tu poruszać a problem mam ze znalezieniem czujnika temperatury zewnętrznej w nissanie note rocznik 2013, mam go od kilku dni i chciałabym rozszyfrować gdzie , co i jak, pomóżcie, proszę albo w odpowiedzi albo pokierujcie gdzie pytać 


Dobra,to teraz nazwa.Trzeba przemyśleć spokojnie ,ale żeby była taka,co w miarę nakieruje początkującego,lub laika.

"Co nam piszczy i trzeszczy w Notach"?

"Małe problemy-jak usunąć"?

"Ratunku-co tak stuka"?

Podajcie swoje propozycje.

ja bym nazwała awarie w notku hehehe, łato byłoby po temacie znaleźć, zwłaszcza laikom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w profilu mężczyzna a piszesz jak kobieta,więc jak to jest z tą PCIĄ??? :D


Note jest typu pierwszego,czy ten najnowszy typ ?

Jeżeli to ten starszy (z bananami na dachu :D)to czujnik masz w okolicy zamka klapy w pobliżu chłodnicy.


A tu jest przyjemny widok dla każdego kierowcy,bez względy na płeć :D

http://video.interia.pl/obejrzyj,film,118016,sortuj,sm,st,118016,pozycja,1,Zamsta_za_fotorafar


Rak,a tutaj się witamy :D to taka mała tradycja tego forum :D

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/33611-ile-mamy-notes%C3%B3w-na-naszym-forum/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rak,a tutaj się witamy :D to taka mała tradycja tego forum :D

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/33611-ile-mamy-notes%C3%B3w-na-naszym-forum/

Tradycja...piękne imię dla dziewczynki ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w profilu mężczyzna a piszesz jak kobieta,więc jak to jest z tą PCIĄ??? :D

Note jest typu pierwszego,czy ten najnowszy typ ?

Jeżeli to ten starszy (z bananami na dachu :D)to czujnik masz w okolicy zamka klapy w pobliżu chłodnicy.

A tu jest przyjemny widok dla każdego kierowcy,bez względy na płeć :D

http://video.interia.pl/obejrzyj,film,118016,sortuj,sm,st,118016,pozycja,1,Zamsta_za_fotorafar

Rak,a tutaj się witamy :D to taka mała tradycja tego forum :D

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/33611-ile-mamy-notes%C3%B3w-na-naszym-forum/

najnowszy typ to jest note accenta rocznik 2013 , jestem kobietą a mężczyzna w profilu to przeoczenie

a co do witania to ja tutaj witam bo  nie wiem  co to jest co podajesz, oswoję się to nadrobię uprzejmości

no i już ponadrabiałam :D 

a wracając do tych czujników to ja ich nie umiem znaleźć na tablicy rozdzielczej a podobno są  w standardowym wyposażeniu, a u mnie tam gdzie powinna wg instrukcji być wyświetlana temperatura wyświetla mi się symbol gałki zmiany biegów :(

ma ktoś pomysł gdzie tę cholerę szukać czy jak ustawić to proszę o pomoc

a teraz dobranoc wszystkim i dzięki JACKO29 za uświadomienie :)

Edytowane przez rak33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczynko :D

Wskazanie temperatury zewnętrznej powinnaś mieć na prawym zegarze w pobliżu ikony z dystrybutorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczynko :D

Wskazanie temperatury zewnętrznej powinnaś mieć na prawym zegarze w pobliżu ikony z dystrybutorem

hej JACKO29

teoretycznie powinno być ale nie ma... a to chyba  w standardzie jest..... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej JACKO29

teoretycznie powinno być ale nie ma... a to chyba w standardzie jest..... :|

musi być.wskaźnik jest we wszystkich wersjach.W prawym zegarze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chiba  będę musiał kupić nowego Nota ,żeby sprawdzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chiba  będę musiał kupić nowego Nota ,żeby sprawdzić :D

ano kup, kup bo się okazało, że w  roczniku 2013  nie ma.... co teraz powinnam zrobić? skoro kupowałam auto z zapewnieniem że jest , mam się domagać, żeby mi zamontowali?

ano kup, kup bo się okazało, że w  roczniku 2013  nie ma.... co teraz powinnam zrobić? skoro kupowałam auto z zapewnieniem że jest , mam się domagać, żeby mi zamontowali?

mąż był wczoraj w serwisie i oglądali i naradzali się i się okazało że nie ma zamontowanego czy to możliwe że to jakaś wada fabryczna jest?

Witam, mogę się mylić  ale czy nie ma tak że trzeba przełączyć i dopiero będzie wskazanie temperatury ?

a gdzie szukać guzika do przełączania?

musi być.wskaźnik jest we wszystkich wersjach.W prawym zegarze.

w salonie  powiedzieli, że nie ma.....  chcę się dochodzić by zamontowali ale czy mam jakieś szanse na wygraną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest szansa,skoro zapewniali w ofercie?Nissan czasami potrafi zaskakiwać in-

Jak nic nie wskórasz w serwisie to pisać do centrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest szansa,skoro zapewniali w ofercie?Nissan czasami potrafi zaskakiwać in-

Jak nic nie wskórasz w serwisie to pisać do centrali.

powiedzieli w salonie, że nastąpiła pomyłka w ofercie... a centrala to  gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...