Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczynko,nie Ty jedna masz taki problem,kilku kolegów z forum również pisało do centrali ,a to skarżyli serwis,a to były braki w wyposażeniu,Tak więc widzisz nie piszemy tutaj dla zabicia czasu,lecz ku pomocy bliźniemu :D


http://allegro.pl/oni-juz-ogladac-byli-a-ty-audi-a3-i3912061987.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczynko,nie Ty jedna masz taki problem,kilku kolegów z forum również pisało do centrali ,a to skarżyli serwis,a to były braki w wyposażeniu,Tak więc widzisz nie piszemy tutaj dla zabicia czasu,lecz ku pomocy bliźniemu :D

http://allegro.pl/oni-juz-ogladac-byli-a-ty-audi-a3-i3912061987.html

domyślam się,  ja bym tylko chciałą wiedzieć jaki jest efekt takiego pisania... czy zawsze jest odpowiedź na nie i do widzenia, bo czasami nerwy nie są warte ceny.. czy jakoś tak hehehhehe

ale pochwalić go trzba bo po wyjechaniu pełnego baku wskazał 5,8 litra spalania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu koledzy z kącika QQ opisywali sprawę braku automatycznie ściemniejącego się lusterka wstecznego, które było w specyfikacji a nie było go w zamówionych samochodach. Jak dobrze pomiętem lusterek nie otrzymali bo nie było mozliwości ich wymiany ale wszyscy, który zgłosili się do Nissana otrzymali jakąś rękompensatę w akcesoriach, wyposażeniu itp. Tak więc próbować na pewno warto i trzeba. Zresztą wielokrotnie to powtarzałem i będę powtarzał, Nissan jest firmą nastawioną proklientowsko i w uzasadnionych przypadkach zawsze pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś z kolegów i koleżanek ,mógł i miał ochotę zagłosować na bloga mojej córki :D

http://www.blogroku.pl/2013/kategorie/artystyczne-ciekawostki-marcysibush,885,blog.html

Link jest konkretnie pod jej bloga.


08af35baf75db78c983215ffe8e3ff1c_origina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu koledzy z kącika QQ opisywali sprawę braku automatycznie ściemniejącego się lusterka wstecznego, które było w specyfikacji a nie było go w zamówionych samochodach. Jak dobrze pomiętem lusterek nie otrzymali bo nie było mozliwości ich wymiany ale wszyscy, który zgłosili się do Nissana otrzymali jakąś rękompensatę w akcesoriach, wyposażeniu itp. Tak więc próbować na pewno warto i trzeba. Zresztą wielokrotnie to powtarzałem i będę powtarzał, Nissan jest firmą nastawioną proklientowsko i w uzasadnionych przypadkach zawsze pomaga.

:)  no właśnie  mi bardzo miła Pani powiedziała, żebym nie składała reklamacji a ona się rozejrzy w temacie i da mi odpowiedź, więc złozyłam tylo pismo z prośbą o wyjaśnienie, ale już widzę, że nic z tego nie będzie bo pokazała mi inną ulotkę na ktorej nie było wskaźników temperatury w  wyposażeniu tego modelu który kupiłam, a moja ulotka dotyczyła  innej partii aut.....

ale oddzwoniła na drugi dzień, że zgłosiła to w centrali i rozpatrują temat i od tej pory nie umiem wejść na stronę nissana z wyposażeniem hehehhehe nie wiem być może  to mój komputer albo zmieniają  informacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno ktoś nie dopilnował zmiany opcji.

Wydaje mi się że w Note jest instalacja,jedynie brak czujnika i ew. uruchomienie funkcji.Miejmy nadzieję że będzie to pozytywnie załatwione :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno ktoś nie dopilnował zmiany opcji.

Wydaje mi się że w Note jest instalacja,jedynie brak czujnika i ew. uruchomienie funkcji.Miejmy nadzieję że będzie to pozytywnie załatwione :D

jak będzie załatwione pozytywnie to pochwalę jak negatywnie to  zganie sprzedawcę i salon hehehhee bo jak narazie to cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadłodajnia mojego pomysłu działa pełną parą - zna się ktoś na ornitologii i rozpozna lokatorów? :rofl:

dla zainteresowanych instrukcja - materiały: bańka po wodzie, kawałek sznurka (żeby nie kaleczyć drzewa) patyk, narzędzia: nożyczki, czas wykonania: 5 minut, satysfakcja - nie do przecenienia ,zabawa świetna, udało mi się sfotografować: gila, dzwońca - a ten z grubym dziobem to nomen-omen g...........   :rofl:

najbardziej im spakuje mieszanka łuskanego słonecznika z płatkami owsianymi

post-20266-0-93805000-1391596528_thumb.jpg

post-20266-0-59634700-1391596536_thumb.jpg

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,Note chyba już po liftingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wyłączona poducha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał chętnego na nissana Note....mojego :whistle:  to mówię otwarcie jest do sprzedania  :icecream:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał chętnego na nissana Note....mojego :whistle:  to mówię otwarcie jest do sprzedania  :icecream:

 

Oooo a co to za zamiana ?? :devil: Chcesz Drakulę ?? :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...