Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest wklejka z tematu Rozważania...

 

Mogę już powiedzieć ,że zamieniłem Note na ..nowego Quashqaia  :D

Acenta NC w kolorze cień nocy z silnikiem 1.2 DIG-T  :D

Odbiór pod koniec lutego  :D

:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

 

To jest wklejka z tematu Rozważania...

 

Mogę już powiedzieć ,że zamieniłem Note na ..nowego Quashqaia  :D

Acenta NC w kolorze cień nocy z silnikiem 1.2 DIG-T  :D

Odbiór pod koniec lutego  :D

:D

 

No to jestes pierwszy :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee,chyba nie.Wydaje mi się że już ktoś ma nowego.


Dobrze mówiłem :D Kolega Promyk  już ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

JACKO29- Witam,odpowiadam Ci na Twoje pytanie,sprzedający zapewniał mnie że nic nie jest manipulowane z licznikiem ,pedały prawie jak nowe,w środku jak nówka,kierownica skóra żadnych zmian, opony zjechane,już wymieniłem na nówki ,sprzedający (komis) sprowadził go z niemieckiego komisu, właściciel oddał do komisu w  rozliczeniu sierpni 2013,ja go kupiłem z prawie z lawety.Olej wymieniłem,w układzie chłodzenia koncentrat (sprawdzone jakimś urządzeniem),na razie tyle i oby tak było,jeszcze muszę sobie sprezentować coś do jazdy dziennej,pozdrowienia dla Ciebie i wszystkich na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to miałeś farta,nic tylko tyrać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JACKO29-dzięki aby tak było i żebym nie potrzebował Twojej pomocy (żeby nie zapeszyć) ale bardzo dobrze że to forum jest i żyje dzięki takim ludziom jak Ty,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie rogacizna nie używa! :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Jacek-ja Ci moge dzisiaj powiedziec co bd na Białorusi za ok 10 lat :)
DOKŁADNIE TO SAMO :)

Ja nie jestem za meszaniem sie naszych władz w to. Tym bardziej w naród Ukraiński z którym mamy niezbyt ciekawa przeszłość. Obozy Dachau,Mauthausen-Gusen, Sachsenhausen. Kapo oraz komando byli właśnie Ukraińscy SS-mani którzy wyjątkowo brutalnie traktowali osadzonych.
Wołyń 42-43- masowe mordy i bestialskie zachowanie UPA na Polskich kobietach mężczyznach i dzieciach. Rozpruwanie brzuchów kobiet w ciązy,obcinanie piersi,podrzynanie gardeł. Dziś o swoja wolność walcza dzieci tych zbrodniarzy i Polska ma im pomagać?
Sory ale nie.
Jakby ode mnie zalezało to granice PL sa zamknięte w ciągu 24 godzin i zaden z nich nie przejdzie do Polski,a tym bardziej na leczenie.

Jestem pamiętliwy jak malo kto i nie wybaczam zbrodni na narodzie.
O zachodnich sasiadach nie będę sie wyrażał bo szkoda mi nerwów :)
Wszystko przez skrajnie prawicowe poglądy i bycie ksenofobem ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem pamiętliwy.... a co nam niemcy uczynili.... ja bym na niemców uważał... i na włochów.... bo to też naziści byli... a może jeszcze są? cholera ich wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Włosi to nie byli naziści tylko faszyści :)
Nazizm a właściwie narodowy socjalizm to odmiana Włoskiego Faszyzmu.
Zreszta co niemcy wymyślili?
Wszystko zapożyczyli od innych nawet głowne hasła i doktryny.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jednak oczekiwaliśmy w przeszłości pomocy i gdy jej nie otrzymywaliśmy  - do tej pory to wypominamy krajom które tego wsparcia nie dały. I teraz my patrzymy biernie... jesteśmy najedzeni, bezpieczni...

Polecam do uważnego przeczytania http://tygodnik.onet.pl/wwwylacznie/andrzej-stasiuk-o-europie-gdy-leje-sie-krew-i-torturuje-sie-ludzi-nad-kijowskim/shn4g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyluzujcie panowie, forum motoryzacyjne powinno być wolne od dyskusji politycznych czy światopoglądowych, bo z doświadczenia z innych wiem,że takie tematy wcześniej czy później skończą się ostrą kłótnią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...Dar ma racje,nie chodziło mi o pobudzenie w Was wynurzeń historycznych i wycieczek pod jedną lub drugą nację.Chodziło mi o porównanie,O.Klimuszko nie żyje już od lat 90tych,Artykuł w którym padło stwierdzenie o Ukrainie jest z 2011 r.

W kontekście ostatnich i bieżących spraw dało do myślenia.

Edytowane przez JACKO29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym, czyjeś poglądy tu strasznie zalatują ksenofobią  i krótkowzrocznością. Ale cóż ...wolno mu ,żyje w wolnym kraju (może nie do końca)

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie i na temat :D

A na geografii się znają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...