Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę!?

Wiesz ja w woju nie byłem,byłem natomiast na ponad miesięcznym szkoleniu spadochronowym z wygami VI Pomorskiej.po tygodniu nie wiedziałem czy chodzić na rękach czy nogach,a kondycję miałem bo grałem w nogę w okręgówce.Po dwóch tygodniach powróciłem do pionu że tak powiem i wiedziałem że żyję :D

Reszta to była przygoda...nie licząc lądowania w szklarni :ph34r: Oczywiście,reżim był normalno wojskowy !nie było odpuszczania.Te 6 tygodni już mi dało odpowiednio spojrzeć na życie i jak sobie radzić,a co dopiero całość służby!

Od siedmiu lat jestem na emeryturce,ale dorabiam sobie delikatnie i powiem Ci,miałem wielu młodych do przyuczenia,ale to co sobą reprezentują to dno moralne.A to w paluszek sobie przyj***e i już nie przychodzi,innemu krew sie z nosa puściła i sobie poszedł ...ot tak a co sie bedzie robotą martwił,inny znów jak się witał to palce miał długie jak kieszonkowiec albo pianista,nie potrafił,abo nie chciał potrafić uzywać szczotki drucianej...jeszcze inny położył mnie na łopatki stwierdzeniem,że on jest stworzony do innych celów(te cele obecnie to stanie pod sklepem)Stwierdziłem,że to jest stracone pokolenie,10% z nich dojdzie do czegoś reszta to mięso armatnie,wynieś przynieś pozamiataj i nie bądź długo.Wojsko i tylko wojsko i obowiązkowa służba zmieniłaby obraz tych c*p w meskim wydaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:zwyciestwo2:  PEACE & WAR!!!  :0ulan:

24 miesiące (6 "PS" , 6 "NIEBIESKIE WRZESZCZ" i 12 niebieskie "11SBCzP" w latach baaardzo nieprzyjemnych w tym kraju.

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w robocie taka jedna dwudziestolatka była lepsza. Zadzwoniła i powiedziała, że nie przyjdzie do pracy ma musi siedzieć z kotem, który jest chory... Ja wiem, że kobieta, że delikatnieszka itp. ale niestety to jest tendencja. "Chłopcy" zachwują się tak samo. Ale zarabiać, to chcą tysiące....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż , u mnie w pracy , FACET (40LAT) wziął urlop na żądanie bo nie miał opieki dla ....wilczura !  To nie żart, a zdarzenie z tamtego tygodnia.

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twardym trzeba być.... ale ta twardość to często też przemoc w rodzinie i alkohol.... no gdzieś ten złoty środek jest... może właśnie 6 miesięczna służba? ja nie wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak tak czytam te wpisy , to przypomina mi się moja pierwsza praca na statku , trzydzieści parę lat temu i kąśliwe uwagi moich dużo starszych "wilków morskich" - "wy młodzi ,to stracone pokolenie i jacyś tacy delikatni nie to co kiedyś" :devil:

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeeeest! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Skąd?
Ograniczyć ilość bezsensownie siedzących urzędników,rozliczać każda osobę z danej inwestycji(50 milionów na portal dla bezrobotnych,każdy słyszał pewnie)
Odbieranie swojego ( w 2012 Tusk anulował GAZPROMOWI 1.2 MLD zł za transfer gazu na zachód) To jest normalne??
120 milionów na nagrody dla samych siebie w 2013.
Pieniądze by sie znalazły ale trzeba chcieć myślec o Ojczyźnie a nie o d*pie maryni i własnych kieszeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by powiedzieć ,tym panom już dziękujemy...Ale co z tego jak już niektórzy szykują sobie posadki w Brukseli,chyba więc lepiej nie będzie.


Iiiid ciąć i pryskać drzewka,zrelaksuję się przynajmniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d*pa a nie wojsko. Ciekawe kto by zwrócił utracone zyski. W tym wieku to się robi karierę i progress w zarobkach, co by po 30-stce mieć stabilizację w dochodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie to samo...


masz drzewka, zazdraszczam :)

Mam...i nie ma czego zazdraszczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosa już na sztorc postawiona...jeszcze po pradziadku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Pełno Volksdeutsche'ów którzy mówia że Śląsk opolski był od zawsze niemiecki i tu były tylko niemcy. Ten kto tak mówi to nie dosyć nie zna historii

to jeszcze robi z siebie błazna :)

I fakt-jak tylko bd mógł to się wyprowadzę stąd :)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Co za wyznanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

No Panowie-taka prawda.
Niemieckie nazwy wsi,ludzie którzy gloryfikują naród niemiecki ale nie ma sie co dziwić jak we wsi rozwadza podczas dzialań wojennych młodzi z  hitlerjugend zadymiali miejscowy zakład aby bombowce aliantów nie mogły go zniszczyć. tu ruch oporu był bardzo mocny ale nie w ta strone w która powinien ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba dawne dzieje ? Chyba teraz nie zakładają samoobrony i nie chcą referendum w sprawie przyłącznia do Niemiec ? :D. Dajmy już temu spokój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...