Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz_P11_144

I bardzo dobrze.
Frajerów trzeba uczyć. Jak nie idzie słowem to czynem.
Jakby go ktoś uderzył i nie było by nagle świadków,to wina kierowcy bo na pasach stuknął gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, że to był frajer? Frajer to by chyba bardziej kombinował? Mnie to wyglądało na człowieka niezrównoważonego umysłowo... no sorki ale jeśli tak było no na takiego to nie gaz chyba? To może od razu z ostrej do takich? hm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz za paluszek? no nie wiem... nie wiem.....

Za całokształt ,za całokształt... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, że to był frajer? Frajer to by chyba bardziej kombinował? Mnie to wyglądało na człowieka niezrównoważonego umysłowo... no sorki ale jeśli tak było no na takiego to nie gaz chyba? To może od razu z ostrej do takich? hm?

Graphia,a jak nazwać takiego cielaka co prowokuje,narażając się na konsekwencje?Struga bohatera?

Od dłuższego już czasu zauważam ,że buractwo wiekszości w Sosnowcu sięga bez mała zenitu.Jest to efekt zwożenia  przez Gierka motłochu z całej Polski(czyt.Gumiakowej Yntelygencji)

Idem na ogródek czynić dobro :D

A za całokształt ,to miałem na myśli paluszek,przejście na czerwonym i ironiczny uśmieszek oznaczający ...i tak mi g. zrobicie!

Przeliczył się i jestem ZA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Jak jest niezrównoważony to powinien byc pod opieką kogoś(opiekuna)
Do pijanych kierowców tez bym walił pod murem z ostrej bo jadac po pijaku większe prawdopodobieństwo że się kogoś zabije

W Polsce nie idzie inaczej. Batem i tylko batem-karać.
Taki delikwent powinien dodatkowo być ukarany mandatem 1500 zł za przechodzenie na czerwonym.
Inaczej nie można wytępić pijaństwa,cwaniactwa i calego tego buractwa na drodze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden i drugi sobie równi :)

 O tak! A więcej takich i było by spokojniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

ZAPRASZAM NA WYPRZEDAŻ KLUBOWYCH GADŻETÓW!!!!
MOCNO OBNIŻONE CENY!!!!
OSTATNIE 9 ZESTAWÓW !!!!
PAKIET 2 RAMKI+SMYCZ+WLEPKA KLUBOWA!!!!

 

OSTATNIA SZANSA!!

CHĘTNYCH ZAPRASZAM NA PRIV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macan to bulwarowo - autostradowy crossover i w trudniejszym terenie sobie po prostu nie poradzi. Podobnie zresztą jak najnowsza Honda CRV. Przy czym oczywiście są to doskonałe auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie i Panie - mobilizacja! Chcemy dobić do 1000 like`ów na Facebooku. Kto zarejestrowany i używa - zapraszamy do polubienia strony klubu. Link w mojej sygnaturce :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przed firmą zauważyłem jak tarcza hamulcowa wyskoczyła z przedniego koła BMW,wprost na zderzak auta jadącego z przeciwka.Myślałem że klient tylko zgubił kołpak,a tu takie coś. Chłopaki podnieśli tarcze,coś tam pogrzebali,oczywiście rozliczyli się z poszkodowanym i pojechali dalej.

No ale zachodzę w głowę, jak można zgubić tarcze bez utraty koła. :wtf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była rezerwowa...tylko BMW ma takie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 1,6 kkm w długi weekend nakręcone na licznik i spory pozytyw odnośnie naszych dróg. Średnia do Świnoujścia wyszła mi 92 km/h. Dla porównania w zeszłym roku do HR coś koło 99 km/h. 

Poza tym  Śląsk-Trójmiasto, jakieś 5-5,5h wyjdzie po oddaniu ostatniego odcinka A1. Wreszcie bedzie można na weekend jeździć nad morze: tempomat, verva ON i heja :punk:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie.... ani tempomatu... ani Vervy ON nie wleję :D Mam nie jeździć nad morze ;) (choć i tak wolę na południe nad wodę ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ,,vervy" ,ja nigdy na tym oleum nie hasałem .To znaczy raz próbowałem ,ale po zatankowaniu (w Karpaczu) autka nie dało się nakłonić na współpracę . Odtąd omijam szerokim łukiem. :yellowcard1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja leje i jestem zadowolony. Zero problemów, komp dalej nie zgłasza konieczności zrobienia przeglądu (minął rok), ani problemów z dpf.

Spalanie niższe o 0,5 litra w stosunku do np. BS class w HR (5,3 vs 5,8 l w drodze powrotnej). Koledzy z roboty do swoich nowych dizli też leją (Ford i vw) i zero dziwnych akcji :-) Zobaczymy, na razie się nie naciąłem, ale fakt, że tankuje niemal wyłącznie na jednej stacji, bo zasięg spory

Ok8ieU9s.jpg

Edytowane przez was79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...