Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Różnica pomiędzy F1 a GP 2 staje się coraz mniej widoczna... DObry tor w Polsce to dobry pomysł. Jestem za. Szkoda, że Robuś Kubica raczej na nim już nie śmignie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu tor z wymaganiami F1 w PL, bo i tak nie dostaniemy organizacji. Znacznie lepiej zbudować za te kilka mln, parę torów takich jak ostatnio w Szydłowcu, co by było gdzie trenować. A że ludzie chcą tego, wystarczy pojechać na jakikolwiek track day, żeby zobaczyć frekwencje. Społeczeństwo się bogaci to i rozrywki droższe  :) 

Edytowane przez was79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubaw po pachy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być nieźle. Nissan stara się iść za ciosem nowego QQ. Bryła zapowiada się dobrze. Jak za tym pójdą sprawdzone rozwiązania i fajne silniki DIG-T i DIG-S, dobre matriały i wykończenie w stylu nowego QQ, to może być ciekawie. Nie sądzę, żeby był to bezpośredni konkurent Golfa, ale w swojej klasie może namieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakowało czegoś na kształt Almy,a co do golfa...i tak Ci co są zapatrzeni bez wzajemności na jedyna słuszną markę,nie kupią pulsara tylko golfa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak , ale te 270cm rozstawu osi to żadna rewolucja. Miałem ją już w hondzie civic z 2006 roku (w sedanie), a tu piszą o największej w klasie. :devil:

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyjdzie w tej wersji:

 

Later in 2015, we'll see a 1.6-litre turbocharged petrol with a heady 187bhp.

 

To serio będę rozważał powrót do hothatcha, bo kształt mi się bardzo podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko zrozumieć brak kompaktu w ofercie przez tak długi czas, toż to strzał nie w jedno,a w dwa kolana.Szef N.P. stwierdził że to była krecia robota renault.Mieli produkować "normalne" auta a nissan te niszowe , by nie wchodzić sobie w paradę w "rodzinie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to bardzo wyraźnie wskazuje, że Nissan stanął moco na nogach i z przystawki Renault w koncernie staje się jednym z dwóch solidnych filarów tego mirażu. Tak już gdzieś wcześniej pisałem - stajemy się światkami powrotu Nissana do swojego własnego unikalnego charakteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pulsar przypomina mi aurisa nie wiem czemu. Ten sam segment na pewno. Czas by nissan pomyslal o jakim vanie odpowiedniku forda cmaxa lub toyoty verso. W swoim czasie byli blisko vana z almerą tiną ale poszli w miniaturyzację i przez nota do notka obecnego szlag trafil koncepcję vana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Tobie przyszło na myśl takie zestawienie ;). Ale to raczej zbiezność koncepcji niż podobieństwo wynikajace z kopiowania.

post-32737-0-80337400-1400667904_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas by nissan pomyslal o jakim vanie odpowiedniku forda cmaxa lub toyoty verso. W swoim czasie byli blisko vana z almerą tiną ale poszli w miniaturyzację i przez nota do notka obecnego szlag trafil koncepcję vana. 

 

Dokładnie. Gdyby nissanowski van był dostępny, pewnie nie zmieniłbym marki. A tak nie było w czym wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ranger o proszę jakie ładne zestawienie. Dokładnie o to mi chodzi o koncepcję o segment. A jak widać na załączonym obrazku oba modele mają zdecydowane i wyraziste linie nadwozia i świateł + układ szyb.

 

was79 no niestety raczej sie już nie doczekamy w najbliższej przyszłości. Choć jak kiedyś pytałem w salonie że szukam vana to mily Pan powiedział no przecież mamy NV200! :) któremu wg mnie bliżej do aut klasy ford transit niż do vana. W sumie to takie niewiadomo co. Już nie van a jeszcze nie dostawczak. 

 

Jakoś niedawno dzwonili do mnie z ankietą dot. uslug serwisowych nissana i było w ankiecie pytanie czy następne auto to też będzie nissan. Odrzekłem NIE. Dlaczego rzekl miły głos. Odrzekłem równie czule że dlatego nie iż nissan nie ma auta klasy van. A miła Pani rzekła o to Pan następny który tak argumentuje.

 

Brakuje vana i tyle. Powiem więcej. Nissan niedawno stracił również segment minivana przez nowego nissana note, o którym już rozprawialiśmy w innym wątku że stał się po prostu jednym z wielu aut klasy średniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buehehehe NV200. Już widzę, jak moja żona wsiada z radością do tego. Wygląda trochę jak zbiór różnych czesci jakie zostały w magazynach

 

Nissan_NV200_rear_20100612.jpg

Edytowane przez was79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wygląda trochę jak zbiór różnych czesci jakie zostały w magazynach:"

 

Nic dodać nic ująć. Takie niewiadomo co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedziałem w tym czymś będąc w salonie nissana. Auto jest swego rodzaju miniaturką vw transportera i jest o wiele lepsze niż wygląda na pierwszy rzut oka. Wysoko ale wąsko -  na tylnej kanapie dorośli co solidniejsi pasażerowie sobie nie poszaleją ale trzy foteliki wejdą bez problemu. W wersji 5 osobowej kolosalny bagażnik - wakacje bez bagażowych ograniczeń mieszczą się nawet nie złożone rowery.Wykończenie kabiny w stylu Note I - przyzwoicie, smutno, czarno i bez polotu a,la nowe Clio czy Captur -mieszanka elementów z różnych modeli koncernu. Co nie znaczy,że nie będzie jeździł długo i bezproblemowo. Można kupić z prawdziwym,porządnym, klasycznym motorem 1,6 110 KM. Jeśli jest to pojazd zrobiony w kooperacji z Renault, to niemal na pewno użyli płyty podłogowej z Kangoo.Prosty  i  niezwykle praktyczny, czyli coś, co akurat lubię. Rzecz ciekawa - auto przy długości 440, szerokości 169 ma nieprawdopodobny promień skrętu - 10,6 m, więc poradzi sobie  w mieście co najmniej tak dobrze jak kompakt. Dla kogoś kto wozi sporo bagażu, prowadzi działalność gospodarczą, usługi czy na taksówkę - w sam raz

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NV200 to maksymalnie praktyczny pojazd - taki dostawczak w wersji osobowej. Na pewno sprwdzi się w profesjonalnych zastosowaniach. Zresztą nie jestem pewny, ale czy czasem jakaś wersja tego samochou nie została nową żółtą taksówką w New York ?

 

Jednakże z tym samochodem jest pewien problem. Ludzie kupujący samochód dla siebie, do domu, prywatnie, chcą mieć w garażu coś ładnego, ciekawego. A NV200 po prostu taki nie jest, choć pewnien urok ma ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba komuś zostało części z Heinkla lub z Dorniera...Jeszcze tylko wieżyczek strzelniczych brak... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jechalem za vel satisem......do teraz oczy mnie bolą. Z lufą przy skroni bym tego nie kupił. Przy tym "aucie" Nissan nv to miss gracji, wdzięku i pełen czar oraz powab. Dramat! Ktoś to zaprojektował ale też ktoś to bez przymusu kupił. brrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...