Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest brzydki, ale bardzo obszerny,komfortowy i do tego tani, bo nie ma na niego popytu.I wbrew opiniom wcale nie taki awaryjny. W każdym razie nie bardziej, niż współczesne mu inne modele koncernu. Za to Avantime był naprawdę ciekawym modelem. Zrobiono go raptem około 8 tys. i dziś zaczyna być już cenionym klasykiem  http://pl.wikipedia.org/wiki/Renault_Avantime

a ten tył z czym wam się kojarzy? Bo mnie z pewnym "żelazkiem" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cały avantime miał być w swoim czasie jednym z trójki pojazdów o tak odważnej linii renault obok velsatisa i czegos tam jeszcze - chyba coś na bazie espace mialo powstac ale chyba ostatecznie nie powstało po "sukcesie" sprzedażowym pierwszych dwóch modeli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybrałem się dziś moim ulubionym dwukołowcem na pedały nad J. Białe. I przypadkiem na parkingu obok jeziora trafiłem na kawałek nieba. Bo jeśli gdzieś niebo dla miłośników klasyków, musi wyglądać właśnie tak. Wrzucam kilka rodzynków. A jak mod łaskawie doklei mi nieco transferu, mogę wrzucić więcej (zrobiłem ok 80 fotek ,także tablic rozdzielczych)

post-20266-0-24147900-1400861600_thumb.jpg

post-20266-0-76061100-1400861619_thumb.jpg

post-20266-0-48708000-1400861638_thumb.jpg

post-20266-0-65414600-1400861656_thumb.jpg

post-20266-0-60254000-1400861683_thumb.jpg

post-20266-0-02157200-1400861779_thumb.jpg

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego, a dwa kółka - Czym pomykasz?

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne,ale pomiędzy tymi klasykami  znalazł się nasz poczciwy kredens :D za Porszakiem :D jeszcze produkt z lat 60 tych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego, a dwa kółka - Czym pomykasz?

starym mongosem, mam go z 15 lat i nie wymieniłem z nim ani jednej śrubki, jest nie do zajechania

i jeszcze parę rodzynków... i zagadka - co to za auto ma takie piękny znaczek na masce?

-kredensy były, jeden pięknie zrobiony w mysim kolorze i oczywiście "Borewicz" - ale to potem

post-20266-0-98195100-1400868324_thumb.jpg

post-20266-0-71096900-1400868335_thumb.jpg

post-20266-0-95456900-1400868345_thumb.jpg

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się wtrącę....jeśli Panowie pozwolą  ;)

Dar.... piękne zdjęcia....a samochody  :whistle:

To z jelonkiem na masce , to wszak Wołga (chyba) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara Wołga! Inaczej Gaz! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bingo - z tą wołgą

a niech tam - nacieszcie oczęta  - teraz kilka starszych - wśród nich przepięknie odrestaurowany ford i nasz fiacik 

i te seksowne tyłeczki...

pani mod - choć parę mega transferu, bo mam jeszcze co najmniej kilkanaście

post-20266-0-01470800-1400869466_thumb.jpg

post-20266-0-09093800-1400869505_thumb.jpg

post-20266-0-17623200-1400869644_thumb.jpg

post-20266-0-16654100-1400869760_thumb.jpg

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten z tymi nartami trochę przesadził... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale całość wygląda przefajnie - nawet na walizce naklejki pochodzą z epoki.Narty też - Rosignol z lat 50. Super wygląda tablica isetty - kierownica, jeden czy dwa przełączniki i jeden zegar. Wszystko oczywiście odjeżdża razem z drzwiami. Przyjechało nią dwóch stukilowych gości. Mówili,że z jednym na pokładzie 80, z dwoma 60 km/h. Mam jeszcze foty fiata, poloneza, piękną skodę 100, warszawę garbusa, kilka mercedesów i bmw, unikalną simcę, jaguara ,gm, citroen DS. W zasadzie żadnych plastików tylko chrom, drewno, prawdziwa skóra -ale skończył mi się przydzielony transfer

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simca Aronde? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś Chrysler Simca - 2 litrowy z automatem - oczywiście Pb. Mnie ogromnie podobał się ten vW carman ghia. Robili im próbę sprawności. Osemka, mały slalom, cofanie itd - na czas. Prawie wygrała.....skoda. Okazało się,że ma aż 52 KM. Autko bardzo lekkie, dobrze dociążony napęd na tył - świetnie radziło sobie tam, gdzie citroen DS musiał brać na dwa razy a Wołga na trzy. Najlepszy okazał się BMW 2002 ti. Najzwrotniejsza była isetta

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwóch dość grubych i wysokich - z Wrocławia. We wnętrzu jest bardziej wąsko niż w 126p. Nie wiem jak to zrobili. Auto ma  na szczęście otwierany brezentowy dach

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne, bardzo stara 911 - prawdopodobnie pierwszy model

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weird-people-do-weird-things-640-02.jpg?

Conchita Made in USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko przenajsłodsza :D

Nie wiem co najpierw podziwiać : buty ? Pończochy ? Czy talię osy i ponętny biust ..... ;)

Cukiereczek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yebłem! :0recourse:  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/95548-najlepszy-fanklub-roku/?view=getnewpost

Panowie i panie!

Koledzy i koleżanki!

Głosujemy,to nic nie boli a zajmuje tylko minutę!Korzystamy wszyscy z forum na zasadzie  pomocy  serwisowej,więc dajmy choc namiastkę swojej obecności i w konkursie,aby klub był widoczny!!!


A tu link kierujący od razu na stronę konkursu,wystarczy znaleźć nasz klub i zagłosować.

http://www.auto-swiat.pl/fankluby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...