Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież jest baner na głównej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt.... jest tak duży,że  go nie zauważyłam....sorry ... Od razu z wykrzyknikiem na mnie... :(

Nie oglądam reklam... to może dlatego  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To My też jesteśmy na liście?!

Czemu nie ma wzmianki  na Fb i oficjalnej tutaj ?

 

Głosujemy  :pc:

 

Na FB też jest info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety...

Zawsze trzeba za rączkę prowadzić  :dribble:  :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to yezdem happy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tu jest HP to opowiem Wam pewną historyjkę...o moim kocie ,pół dzikim dachowcu.

Zaginął mi ponad tydzień temu,pojawił się w poniedziałek rano ledwo stojac na łapach,to był cień poprzedniego kota.Bez obroży p.kleszczowej,cały zakleszczony.Kot w pudło i do weta,tam kroplówka zastrzyki i 50zet wetowi.

Kocur odzyskał wigor wieczorem i poszedł w świat,dzisiaj o 19.00 znalazł go mój psiak w stercie drewna...zdychał.

Kocur w pudło i do weta na ostry dyżur,jest na granicy przeżycia,został w klinice.Szokiem było  dla mnie ,że weterynarz w klinice wyjął mu z gardła kawałek starego ogona myszy!!!Prawdopodobnie to było przyczyna jego wycieńczenia,pierwszy wet nie sprawdził.

Teraz kot leży w inkubatorze żeby mu podnieść temperaturę i pod kroplówkami,wet powiedział ze ma 30% szansy na przeżycie do rana....zobaczymy.

To wszystko,taka mała ciekawostka z innej beczki :D


No cóż,kot uśpiony,szkoda sierścia...

Edytowane przez JACKO29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rozwiązanie jak najbardziej do powielenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skuteczność wojskowych siatek maskujących jest bezdyskusyjna :D.

 

Natomist mocno dyskusyjne jest takie maskowanie fotoradarów. To ewidentne zarabianie pieniędzy a nie troska o bezpieczeństwo :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sądząć po zniszczeniach NOTE, motocyklistka całym ciałem uderzyła w tylną klapę i razem z nią "wpadowała" się do środka :(. Szkoda dziewczyny... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko!Taki kolor jak miałem.

Ta dziewczyna chyba musiała nic nie widzieć,ciekawe jaką prędkość miała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę... Dlatego nie lubię motorów.... 

Kilkanaście lat temu byłam przy śmiertelnym wypadku - na trasie DK-1 , gdy były jeszcze często i gęsto takie miejsca do zawracania z lewego pasa - facet polonezem truckiem (tak to się chyba nazywało) zawracał własnie  sobie , a w niego z całym impetem wbił się chłopak / mężczyzna..... skosił tę górę z paki poloneza i leżał w niej .... nie muszę pisać jak wyglądało jego ciało........ Do końca życia tego nie zapomnę i od tej pory motorom przyglądam się z dużo mniejszym entuzjazmem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowcy samochodów też ginął.... ale po wypadku wyglądają może bardziej... hm... elegancko.... dostojnie.... no nie wiem.... Niestety - większość wypadków powodują kierowcy samochodów.... a motocyklisci mogli by trochę wolniej jeździć... i było by git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dwa tygodnie temu , 30 letnia kobieta też została "skasowana" przez taxsiarza (wymusił pierwszeństwo)

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140620/SZCZECIN/140629975

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...