Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kierowcy samochodów też ginął.... ale po wypadku wyglądają może bardziej... hm... elegancko.... dostojnie.... no nie wiem.... Niestety - większość wypadków powodują kierowcy samochodów.... a motocyklisci mogli by trochę wolniej jeździć... i było by git :)

Święta prawda, dzisiaj w drodze do pracy prawie mnie skosił Landrover Disco, którego kierowca się rozmyślił i z pasa do skrętu z lewo postanowił jednak pojechać prosto. Gdybym miał skuter 125ccm a nie mojego piździka niespełna 50 cm, to pewnie  i wystartował bym ze świateł szybko a nie wolno, to byłoby niewesoło... a tak minął mnie o centymetry mijając po wewnętrznej stronie skrętu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MZy....może się wcale "nie rozmyślił" - tylko należał do grupy tych durnych "cwaniaczków" , którzy stając jako pierwsi na lewoskręcie , po zmianie świateł jadą prosto....

 Bo przecież nie będzie "taki gość" stał w kolejce na światłach... ma "wypasiona brykę " , to  może robić takie manewry....

Często i gęsto -  wręcz nagminne zjawisko na tzw. trasie szybkiego ruchu czyli DK-1 .....

 

Miałeś szczęście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MZy....może się wcale "nie rozmyślił" - tylko należał do grupy tych durnych "cwaniaczków" , którzy stając jako pierwsi na lewoskręcie , po zmianie świateł jadą prosto....

 Bo przecież nie będzie "taki gość" stał w kolejce na światłach... ma "wypasiona brykę " , to  może robić takie manewry....

Często i gęsto -  wręcz nagminne zjawisko na tzw. trasie szybkiego ruchu czyli DK-1 .....

 

Miałeś szczęście...

Kierowcy takich Landroverów chyba mają jakiś problem. W sobotę jechałem A1ką do Włocławka i wyprzedzał mnie jakiś biały dostawczak przy okazji zmuszając Disco do zhamowania delikatnego. Potem dostawczak zjechał na prawy pas, Disco się z nim zrównał i gwałtownie skęcił w prawo... Całe szczęście że to nie była autostarda A4, bo tam nie wszędzie jest pobocze na które można uciec.

Jak w niedzielę wracałem do domu, to AutoGuard w moim telefonie nagrywał całą drogę, a razem z nawigacją pochłaniał tyle prądu, że ładowrka nie dawała rady ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mamy Srebro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w tę niedzielę 20 lipca w Parku Jura w Biskupicach ,woj. śląskie , odbędzie się


 


 rodzinny ,charytatywny  piknik -  zorganizowany w celu pozyskania środków finansowych na bardzo skomplikowaną i szalenie kosztowną (ok. 1 mln. zł.) operację małego Rayyana.


 


Każdy kto ma możliwość , chęć i wolny czas może przyczynić się do udziału w tej zacnej akcji.


 


Dzięki wspaniałym organizatorom udało się pozyskać bardzo wielu sponsorów.


Program całej imprezy zapowiada się imponująco....Nie tylko dla fanów motoryzacji.... Myślę,że każdy znajdzie coś dla siebie...


Dla damskiej części (choć nie tylko)  -  wystąpią  znakomite dziewczyny z ZUMBA  Częstochowa Team   :thumbsup:


Reszta atrakcji na plakacie w załączniku.


 


 


http://mim24.pl/rodz...ik-dla-rayyana/


 


strona na Fb :


https://www.facebook...31495013789860/


 


link do oficjalnej strony Jura Park z mapką jak tam dojechać:


http://www.jurapark2...id=12&Itemid=28


 


 


 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra gleba nie jest zła!

 

 

(powiesiłem się na rolkach w SKP :D )

Edytowane przez was79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby był cały i on i Nissan...

Ja Kaśkę już odebrałem po naprawie,koszt ponad 17tys zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapka,pewna piekna pani nie wyhamowała przed skrzyżowaniem i skasowała 4 samochody w tym i mój,z czego tylko ja i gość przede mną odjechaliśmy o wlasnych siłach,reszta lawety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa zderzaki pas tylny belka tylna,podłoga bagażnika,uchwyty belki,grill,obydwa reflektory,plastikowe nadkola zewnetrzne lewe,klapa lekko prostowana(nie klepana bo był tylko rant lekko zgiety)


wszystko robione w serwisie PGD(autoryzacja Nissan,Infiniti,Suzuki,Mitsubishi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spoko :). Nissan cały ?

 

Jeśli chodzi o Nissanka to problemów z nim nie ma i nie było. :devil:

 

Kanapka,pewna piekna pani nie wyhamowała przed skrzyżowaniem i skasowała 4 samochody w tym i mój,z czego tylko ja i gość przede mną odjechaliśmy o wlasnych siłach,reszta lawety.

 

Akurat musiałeś tamtędy jechać :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...