Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby co..."Tutaj też jest mój kawałek podłogi" :D 


ALe chlewik ;)

Było uważać gdzie się wchodzi :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa :thumbsdown:

Dogadali my się jak ślepy z głuchym...

Z jakiegoś powodu nie wyświetlały mi się zdjęcia które wstawialiście,dopiero teraz zajarzyłem...szybko no nie!? :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale na serio nie ma, że złomnik umiera ze śmiechu?

za10004.jpg

 

edit:

Teraz zguglałem. Nie byłem tego świadomy, jaka maniana, dobrze, że są plany :D

Edytowane przez was79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

szukałem przeglądałem może słabo ale... :) czy wam też paruje reflektor? spotkaliście się już z tym ? jakieś rady dla nowego ujeżdżacza notka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niestety dość powszechne zjawisko i nie tylko w reflektorach note. Obudowy reflektorów są klejone z kloszami z poliwęglanu i powinny być szczelne. Jeśli nie rozszczelniło się gdzieś klejenie, to wilgoć dostaje się do środka albo przez niedokładnie zamknięty gumowy dekielek (co łatwo sprawdzić) albo słabo działa odpowietrznik (do którego nie ma dostępu,bo jest gdzieś na dole reflektora) Jeśli wilgoci jest dużo i nie chce wyparować, można spróbować ją usunąć - zdjąć gumę z reflektora i użyć suszarki do włosów z gorącym powietrzem. Klika minut suszenia powinno wystarczyć, choć nie wiadomo czy na długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaczęły pękać szkła (plastiki) lamp przednich :(......jeżdzimy na światlach i chyba różnica temperatur powoduj pękanie.

Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie na wiosnę/lato wymieniać lampy, bo ochydnie wyglądają takie popękane :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspieramy aktywny tryb życia !

Trasa rowerowa Szczecin - Stargard , taki kwiatek dla kóz

A to już Miedwie i gdzieś po środku

 

 

post-2739-0-94608000-1417276458_thumb.jpg

post-2739-0-58568200-1417276834_thumb.jpg

post-2739-0-48252900-1417277043_thumb.jpg

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa dwa miechy temu , choć trawa zielona u nas jeszcze jest   :dribble:

Ale właśnie od wczoraj pierwszy lekki mrozik -4 ma być w nocy

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicach Dęblina od kilku dni -8 nocami ok.4 na minusie w ciągu dnia. Tyle ze wiaterek dosyć mocny obniża te wartości o 3-4 stopnie.  Po spacerze z psem, ok 1,5 km wałem wiślanym strach się uśmiechnąć by skóra na twarzy nie popękała, takie moje wrażenie bynajmniej, mój pies a właściwie suczka jest innego zdania, bo nie ma najmniejszej ochoty do domu wracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo! Już w Sosnowcu na Środuli walą z armatek aż miło się jeździ drogą obok! :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...