Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Najlepszego!

Same pozytywy na koniec 2014: pogoda jest - śniegu naprodukowali, moja czterolatka zaczęła jeździć na nartach. No i oczywiście tanie Pb/ON :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Agresywny dizajn i chłop pakujący wózek do bagażnika - to nie może się udać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoł , wcześnie sezon odpaliłeś .Muszę i ja "odkurzyc" sprzęt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie ma czegoś takiego jak martwy sezon - jeździłem w grudniu, styczniu, jeżdżę w lutym. Ostatnio wczoraj, bo była piękna i prawie wiosenna pogoda. Zdarzało mi się jeździć przy minus 8 stopniach - wystarczy odpowiednio się ubrać. Nie robię 50-kilometrowych tras, ale krótsze ok 20 km, często 2 razy w tygodniu,za to urozmaicone, bo sporą część dystansu pokonuję trasami terenowymi. Cały czas tą samą niezniszczalną Mangustą.Moje tereny to J. Białe i okolica, zimą równie piękne jak latem. A jak sprzyja pogodna zakładam rolki czasem  :rofl:

post-20266-0-63190700-1423991587_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoł , wcześnie sezon odpaliłeś .Muszę i ja "odkurzyc" sprzęt 

 

Odpowiedni strój i nawet temperatura -2 nie straszna. Oczywiście jak śnieg czy pada deszcz to nie jadę.

 

u mnie nie ma czegoś takiego jak martwy sezon - jeździłem w grudniu, styczniu, jeżdżę w lutym. Ostatnio wczoraj, bo była piękna i prawie wiosenna pogoda. Zdarzało mi się jeździć przy minus 8 stopniach - wystarczy odpowiednio się ubrać. Nie robię 50-kilometrowych tras, ale krótsze ok 20 km, często 2 razy w tygodniu,za to urozmaicone, bo sporą część dystansu pokonuję trasami terenowymi. Cały czas tą samą niezniszczalną Mangustą.Moje tereny to J. Białe i okolica, zimą równie piękne jak latem. A jak sprzyja pogodna zakładam rolki czasem  :rofl:

 

Panowie - i dla Was, dla Waszego zamiłowania utworzony jest nowy dział http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/98617-bieganierower/

Tutaj możecie opisywać i dzielić się swoimi wrażeniami. /fotki też mile widziane/

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale tiida ma osłonę na całą komorę, no chyba że znowu jak z dekielkami , moja ma  , a Edwarda nie

U mnie cały dół jast zabudowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo diesle mają benzyny nie ,a wiesz dlaczego diesle maja pełne osłony ???? :devil:

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Note też tak jest. Samochody z 1.5 Dci mają kompletną osłonę od spodu. Benzynówki takowej nie posiadają.

Moim zdaniem, tak sobie wymyśliło Renault, że ich diesle są osłonięte od spodu. Nissan to po prostu przejął od Renault i tak jest. Natomiast w benzynówkach Nissana nigdy tego nie było i nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie samochody wszystkich marek z diesel mają pełne osłony wiecie dlaczego ??? :devil:

Manix taką masz pełną osłone??

http://allegro.pl/plyta-oslona-pod-silnik-nissan-tiida-2008-5d-i5039722389.html

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie samochody wszystkich marek z diesel mają pełne osłony wiecie dlaczego ??? :devil:

Manix taką masz pełną osłone??

http://allegro.pl/plyta-oslona-pod-silnik-nissan-tiida-2008-5d-i5039722389.html

Nie .ta jest do 1.6 benzyna- czyli twoja

 

Moja sięga aż do końca komory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czyli taką http://allegro.pl/nissan-tiida-1-5-dci-oslona-pod-silnik-silnika-i5041096815.html

Jeśli taka to nie mam jak jej dokręcić mam ale tylko tą do 1.6 benzyna ale ona jest taka pełna jak ja ksiądz  :devil:

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasadnicza różnica ,prawda?


No to jesteś księdzem ,bo nie wiesz jak to wygląda w realu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zasadnicza ,ale to w takim razie jak masz pełną osłonę to dlaczego woda z kałuż leje ci się na kapsle ??????

Ja mam takie osłony

http://allegro.pl/nissan-tiida-oslona-silnika-1-6-benz-tanio-i5056305427.html

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce osłony z tworzyw robi firma Florimex. Sprawdziłem asortyment i wychodzi na to, że osłana w Note to dokładnie ta sama osłona co w Renault Clio III. Zatem osłony w Nissanach są po porstu osłonami dostosowanymi nie tyle do samochodu co do silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...