Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale artykuł o którym wspomniałem, mówi min. o firmach, które robią osłony na zamówienie pod samochód a nie silnik. I do tego solidne - ze stali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa panie to dla takich jak mój teść on wszędzie zapitala i po wszystkim ,ja to tylko po asfalcie nie wjeżdżam na drogę gruntową  :devil:

Mnie nie stać na wymianę zawieszenia za te pieniądze wolę co innego w samochodzie porobić  :)

Teść już Drakule robił zawieszenie a dopiero przejechane 24000km!!

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek ,zaczynam mieć obawy czy aby nie cierpisz na amnezję. Gdziesz ja Ci napisałem że z kałuz? Pisalem wyraźnie że odpływ z szyb przypada dokładnie na te otworki w kapslach. Ale ty przecież MUSISZ przeinaczyć ,prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz racje napisałeś z góry woda kapie  :)

A pamięć u mnie jak to moja Mama śp mawiała ulotna, za dużo jajek jadłem ale i dziś jajecznice zrobię sobie z 8 a jak na kiełbasie :)

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zasadnicza ,ale to w takim razie jak masz pełną osłonę to dlaczego woda z kałuż leje ci się na kapsle ??????

 

Ja pitolę, co to by się musiało dziać, żeby woda z kałuż - spodem, mogła by się lać na kapsle :D :D :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to żaden problem wjechać szybciej w kałuże co nie trudno, u nas na drodze jak po prawej stronie co chwila kauża to nie będziesz zwalniać bo za tobą jadą!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed kałużą wysiada się z auta i cich go na plecy - przenosimy... Nie wiecie o tym?

Tak samo robimy przed każdą inną drogą niż asfaltowa....

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed kałużą wysiada się z auta i cich go na plecy - przenosimy... Nie wiecie o tym?

Tak samo robimy przed każdą inną drogą niż asfaltowa....

;)

No to po naszych drogach, zwłaszcza po deszczu, za wiele się nie pojeździ. Teraz już wiem dlaczego są małe i duże autka, przy zakupie sprawdzamy czy damy radę dźwignąć na plecy  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już powiedziałem sobie że jak tiide sprzedam stiderowi to jade po nowego Terrano w sam raz na nasze drogi .

A że teścia często jeżdżę Drakulą 4x4 to mi się podoba że nie muszę uważać na to sramto i owamto :devil:

Dracula Nissan ja cię nie pier....... :)

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Panowie mam mały problem ponieważ chciałem polecić wszystkim forumowiczom dobre i solidne listwy boczne i nakładki na zderzak ale nie wiem gdzie umieścić post oraz czy mogę podać link. Bardzo proszę o odpowiedź oraz nie zbluzganie mnie na wejściu, Pozdrawiam Kemex. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już powiedziałem sobie że jak tiide sprzedam stiderowi to jade po nowego Terrano w sam raz na nasze drogi .

A że teścia często jeżdżę Drakulą 4x4 to mi się podoba że nie muszę uważać na to sramto i owamto :devil:

Dracula Nissan ja cię nie pier....... :)

 

Tak na dobrą sprawę, Duster ma bardzo dobrą mechanikę z Nissana. Jego słabym punktem jest buda i jakość wykończenia wnętrza. Jeżeli w Terrano dostaniemy tą samą świetną mechanikę, dobrze i solidnie zaprojektowane wnętrze oraz budę wukonaną w technologi Nissana, to Terrano zapowiada się naprawdę dobrze ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie pozmieniali Draculę i z lekkim sercem w teren i na krawężniki super :)

Ten Dracula Terrano jest w salonach Nissana w Rosji .

Ja lubię kanty na karoserii- obłości doprowadzają mnie do mdłości  :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Drakula to nie to :(......dwa tygodnie temu znajomy kupił Dustera 1.6 4x4 Ambiance. 

OK, z zewnątrz nawet spoko, ale środek to już inna bajka, jakoś kiepsko jak na 2015 rok :(

A o materiałach nie wspomnę bo przy dotyku sprawiają wrażenie mało wytrzymałych i żeby nie być złośliwym, tandetnych.

Wolę dopłacić i wyszarpać coś z salonu Nissana, na pewno zadowolenie z zakupu będzie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o materiałach nie wspomnę bo przy dotyku sprawiają wrażenie mało wytrzymałych i żeby nie być złośliwym, tandetnych.

Ja nie dotykam tylko jeżdżę, więc nie muszę teoretyzować - fakt,szału nie ma, wyglądają tanio i dość tandetnie. Za to po trzech latach eksploatacji nic się nie urwało,nie odpadło i wszystko nadal działa. Co ciekawe, nic też nadal nie skrzypi, czego nie dało się powiedzieć o mojej byłej  accencie, gdzie świerszcze odzywały się tu i ówdzie praktycznie od pierwszego tysiąca przebiegu. Po terrano gigantycznego skoku jakości się nie spodziewam jeśli bazą będzie ta sama konstrukcja, najwyżej przybędzie nieco świecidełek. To ma być tanie, wszechstronne i w miarę dzielne w terenie auto a nie crossover w gatunku qashqaja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w teren się nie wybieram, w koło asfalt (urok większego Brytyjskiego miasteczka) 

A i polne drogi w dobrym stanie.....może dalej na północ będzie inaczej ale nie ciągnie mnie tam ....za zimno :)

Jestem po trzech operacjach kręgosłupa więc dla mnie liczy się wyważone zawieszenie (nie twarde i nie za miękkie, w Notku I mi pasuje)

Na wyspach sporadycznie jeżdżę Volvo V70 2.4 170KM, częściej rowerem lub pieszo :)

Żona chwali sobie Notka 1.6 bo został w kraju...więc czego chcieć więcej ? :)

No i następny zakup to na 98% to Nissan Juke, na dwie osoby wymarzony samochodzik. Tylko jeszcze nie wiem jaki silnik, wiem że benzyna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juke jest: drogi,bardzo ciasny, twardo zawieszony, średnio solidnie wykończony - nadal te twarde i trzeszczące plastiki, choć lepsze niż w Note - jeździłem trochę dzięki uprzejmości znajomej posiadaczki wersją z 1,6 Pb (oczywiście 2x4 - 4x4 praktycznie nikt nie kupuje z uwagi na kosmiczną cenę i skrzynię CTV). Jest też - w mojej subiektywnej ocenie - dziwaczny, żeby nie powiedzieć brzydki. Renault Captur wygląda przy nim jak łabędź przy brzydkim kaczątku  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co do juke mam mieszane uczucia.fajne , ale dla mnie ,damskie autko


oczxywiście wiem,że jest też demon  nismo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeżdżę Draculą teścia 1.6 16V 4x4  jak jest pijany a że jest często to często jeżdżę :devil:

Dla mnie jest to super samochód nie przejmuje się dziurami na drodze, krawężnikami. w środku więcej miejsca jak w QQ  

A tryb Auto jest super w napędzie zimą :)

Koszty utrzymania dużo mniejsze jak Nissana a części do Draculi oryginały dużo więcej tańsze jak Nissan.

 

Mi Nissan Dracula Terrano się podoba !

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dobre i Francuskie to tylko wino i skrzypce :D

Podchodzę bardzo ostrożnie do samochodów z Francji ido każdego VW :)

Jakoś tak się do nich zraziłem i nie widzę zmiany na lepsze. A mam możliwość korzystać z Citroena C5 i Reno Clio 2014r. Obydwa nie przypadły mi do gustu.

A co do Juke....tak jak pisałem na dwie osoby starczy :) no i lubię takie dziwactwa. W sumie to interesuje mnie środek bo w nim siedzę, a on mi pasuje. "Obudowy" i tak nie widzę ze środka :)

 

Note też jest brzydki a mimo to niezastąpiony :)

Edytowane przez M@reS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz że mamy we dwóch tylko Japońskie emblemat ,silniki, układ hamulcowy  :devil:

Bo reszta to jest Francuska :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...