Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

taki zestaw można nabyć i zamontować do większości aut. Robi je firma Mattracks. Do lekkiego suva kosztują ok 25 tys dolarów

https://www.google.pl/search?q=Mattracks&espv=2&biw=1600&bih=811&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=H4URVZXZGcLrUrb3g4gO&ved=0CDQQsAQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Przysięgam, nic nie biorę, nie jeżdżę na kacu...to dlaczego jak wsiadam do mojego Notesika to mam wrażenie, że wsiadam do małej osobówki, a jak jadę to mi się wydaje, że siedzę w busie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysięgam, nic nie biorę, nie jeżdżę na kacu...to dlaczego jak wsiadam do mojego Notesika to mam wrażenie, że wsiadam do małej osobówki, a jak jadę to mi się wydaje, że siedzę w busie? :P

Spokojnie to normalne odczucie, mam czasami takie samo wrażenie. Faktycznie Notes skromnie wygląda, szczególnie, gdy stoi z dala od innych pojazdów a wsiadasz, jak to mawia moja córka, niczym do autobusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nierzesz jakieś fajne tabletki :devil:

No pewnie że, jeśli o mnie chodzi, biorę. Czasami okoliczności, w pewnym wieku, do tego zmuszają, czy fajne nie wiem ale za to kolorowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz, są efekty :devil:


Może mi ktoś podpowiedzieć dlaczego mam taki dziwny kraj przy opisie ??? :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podpowiedzieć dlaczego mam taki dziwny kraj przy opisie ??? :devil:

Bo pochodzisz z "miasta" Bromberg :)

Edytowane przez pejta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jesieni prawdopodobnie a od 2016 na pewno pod maskę Dustera zawita stary, dobry i poczciwy HR16DE o mocy 114 KM ( w notku miał 110 w QQ 115) który z czasem zastąpi starą renaultowską jednostkę 1,6 16v 107 KM. Będzie wprawdzie już wyposażony w ten wynalazek szatana czyli start-stop, ale kupiłbym auto z nim z czystego sentymentu. Tym bardziej że takich "normalnych"  solidnych i w tym przypadku bardzo udanych jest coraz mniej  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak teścia Drakula z 1.6 16V Renault kiepsko to kiepsko sobie  radzi ten silnik to przestarzała konstrukcja !

Ale Drakula z HR16DE to dużo lepiej będzie sobie ten silnik radził   :)

Jak widać jednostka HR16DE to bardzo udany silnik trafił do Łady teraz do Renault  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba Terrano 3 :) Terrano 2 produkowali bodajże do 2005. ;)

Możliwe. W każdym razie chodzi o nowe Terrano ;-)

Wydaje mi się, że dostępność starych 1.6 od Renault po prostu kończy się, stąd przejście na bardzo dobry 1.6 od Nissana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o normę i tyle.Sam w sobie 1.6 8V Renault, to prosta nie do zajechania jednostka,nawet na gazie.Gorzej z elektryka osprzętu , jak to w reni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manix 1.6 16V  od Renault to przestarzały syf nie silnik,  zewsząd cieknący ledwie zipiący   :thumbsdown:

HR16DE to jest dopiero perełka mało awaryjny i suchy jak pieprz wszędzie  :spoko:

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pochodzisz z "miasta" Bromberg :)

 He he he :devil:

Manix 1.6 16V  od Renault to przestarzały syf nie silnik,  zewsząd cieknący ledwie zipiący   :thumbsdown:

HR16DE to jest dopiero perełka mało awaryjny i suchy jak pieprz wszędzie  :spoko:

 

Ale ma wadę, słaby do gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem że jest nowoczesny,a trwały ale Ty jak zawsze udowadniasz swój dyletantyzm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o normę i tyle.Sam w sobie 1.6 8V Renault, to prosta nie do zajechania jednostka

U teścia w Drakuli  dopiero przejechane 25000km już ledwo zipie ten super silnik a serwisowany w Aso ,cieknie z niego gdzie się da !!!

Teść taki wkur że głowa mała na ten super silnik Renault .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...