Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uważaj bo pojawiły się Nexen made in china broń boże nie kupuj!!!!!!!!!!

Made in Korea tak polecam Letnią, Zimową ,Całoroczną  :spoko:

 

Ranger moje o tak agresywnym bieżniku nie są głośne ,nie huczą  :D

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wkleiłem jak wygląda mój bieżnik  nie hałasuje  :D

Stider jak Nexen był by taki kiepski to nie szedł by na pierwszy montaż do wielu marek samochodów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stider dokładnie nie raz czokowałem samoloty i odczokowywałem trza mieć nerwy i dobre słuchawki bo jeden błąd i mielone :D  

Jezuuu ile ja już w życiu robiłem  :whistle:

W Kia też idą na pierwszy montaż i Hyundaiu, teraz Dacia jakoś będzie  :D

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Dustera na pierwszy montaż trafiają Continental Cross Contact lub Michelin Latitude Cross - więc klasa całkiem niezła. A co do 4x4 - z tym jest jak z prezerwatywą - lepiej mieć niż nie mieć, bo nigdy nie wiadomo kiedy się może przydać  :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexen to chiński właściciel ,który wykupił jedną z firm oponiarskich w Koreii i wiele w Chinach. Zresztą zajmują się wieloma rzeczami. Więc nie wiem co Cię Edwardzie tak zdziwiło ,że są made in china , zresztą dobrze to już przedyskutowaliśmy parę miesięcy temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexeny wychodzą z fabryk Korea i china z opinii ludzi co kupili wszelakie Nexen Korea bardzo zadowoleni z china klną  :D

Ja tam jak je dotre a szykuje mi się sporo wyjazdów w lato to następne będą Cross Climate  :D

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranger a co powiesz na to że Dunlop ma na oponie Made in Poland i są tragicznej jakości bo są robione w Dębicy a Dębica robi teraz nawet Klebera co znika w oczach a ja pamiętam kiedyś Klebera made in germany to była opona super  :spoko:

To tak jak super Dębica Presto made in Poland pow 140km/h bicie a made in france super do 200km/h  :spoko:

Opony strasznie zdziadziały !

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakieś drobne wahnięcia jakości występują nawet u renomowanych producentów. Ale w przypadku Nexena mamy dwa stany - dobrą jakość i tragedię. A to świadczy źle. Nie potwierdzam Twojej oponii o polskich wytwórniach oponiarskich. Sam mam Bridgestony z Polski i są super. Miałem w innych samochodach opony dobrych światowych producentów wytwarzane w Polsce i też były dobre. Ba, zaryzykuję nawet stwierdzenie, że Fuldy z Polski były nawet lepsze od tych wytwarzanych w innych krajach.

 Jakość opon generalnie jest inna niż kiedyś. Po pierwsze ze względu na ekologię a po drugie na dostepność i róźnorodność. Nie ma sensu robić super trwałych opon, bo średni wiek opony w Europie to 4-5 lat. Do tego, są jeszcze zamieniane na zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2016 roku najprawdopodobniej pojawi się taki oto mix koncernowy w postaci małego, miejskiego crossovera na bazie nowej płyty podłogowej micry. W Europie (o ile go wprowadzą) tradycyjnie przypną mu na masce otwieracz do piwa. W Indiach i na innych rynkach pozaeuropejskich ozdobią ją rombem. Jego przednia atrapa dziwnie jakoś kojarzy mi się z DD po liftingu. Jeśli obiecywana cena (ok. 25 000 zł) będzie w miarę realna, powinien sprzedawać się jak ciepłe bułeczki. Mając np do porównania Pandę czy Picanto (bo sądząc po wymiarach 368 cm długości,158 cm szerokości i ponad 18 cm prześwitu!, mniej więcej w tej okolicy się usadowi) i to maleństwo - miałbym spory problem z decyzją. W sam raz coś dla pani domu do codziennych zmagań z miejską dżunglą  :rofl:

http://superauto24.se.pl/nowosci/renault-kwid-oficjalnie-maly-crossover-ktory-w-europie-bedzie-dacia_608084.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o silnikach na razie nic konkretnego nie wiadomo, może dostać  900 Tce, 90KM w takim małym autku to aż nadto, a najlepiej by było,żeby w wolumenie znalazł się stary, dobry 1,2 16V 75KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawór zaworem zgadzam się  :D  ale dlaczego on tak się trzęsie że trzeba go wiuzać tyrytutami aby na pole nie uciekł ?? :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak traktor......ten zawór OK ale reszta to kicha jakich mało.

W Seicento silnik chodzi ciszej i równiej.

Heehe...na youtube są filmiki jak się trzęsie w środku przy 130-150 km/h :)

Wibracje jak w starej Skodzie Rapid :D

Edytowane przez M@reS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na tym filmiku silnik jest dłubnięty. Dolot przerobiony, chyba jakaś forma stożka, dlatego chodzi głośno i stąd te taśmy zaciskowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taśmami zaciskowymi jest ustabilizowany przerobiony dolot a nie sam silnik.

Wiele trzycylindrowców na zimno trochę się giba. To jeszcze nic nie znaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak nic nie znaczy ,a szklanka z wodą to by nie ustała jak na moim  :D

Wszystkie silniki trzycylindrowe nie pracują gładko,tylko to jest Delirium  :0dance4:

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniki nie służą do tego, aby trzymać na nich wodę w szklankach. To, że się na zimno, przy niskich obrotach trochę trzęsą, absolutnie nich nie dyskwalifikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...