Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Ranger kiedyś się tak sprawdzało silnik  czy dobrze wyregulowany stawiałeś szklankę z wodą jak się rozlała kibel- test szklanki !

A nie stawiać szklankę i z nią jeździć  co ci do głowy przychodzi ??

Ranger nie pisz głupot że te silniki trzy cylindrowe trzęsą się na zimno bo po rozgrzaniu mój drogi to delirium u nich nie ustępuje!!!!

Trzęsą się i trzęś będą bo mają tylko trzy cylindry!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa Edwardzie, że miałem samochód z małym trzycylindrowym silnikiem. Silnik był sprawny w świetnej kondycji i wiem jak się zachowywał. W przeciwieństwie do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranger silniki 3 cylindrowe to nie silniki to gibusy i w życiu takiego bym nie kupił  bo są bardzo awaryjne wszędzie o tym pisali !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kwestii zgadzam się z Edkiem......trzy cylindry zawsze będą się telepać, a o awaryjności nie wspomnę.

I nie piszcie o starych silnikach np z Tico bo to inna konstrukcja i blok żeliwny a nie jak teraz ekologiczne aluminium :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na nowe mieszkanie córki , więc nie małe ;)


ale to za ok. miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O znalazłem o taką gładkość pracy silnika mi się rozchodzi - test szklanki  :D

Żaden 3 cylidrowiec takiego testu nie przejdzie ,a i nie wszystkie 4 cylindrowce  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranger silniki 3 cylindrowe to nie silniki to gibusy i w życiu takiego bym nie kupił  bo są bardzo awaryjne wszędzie o tym pisali !

Edek,a Matiz!? P*******ny Matiz! Tym zrobiłem ponad 200 tys i silnik nie zdechł ani razu! A też gibaczek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacko a miał  Turbine ????? :D

Bo jak by miał to by zdechł szybciej  :P

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiz to Daewoo nie Suzuki :D

I znowu Edwardzie nie masz racji. Oczywiście, że Matiz to Daewoo ale silnik miał z japońskim rodowodem. Zaczęło się od tego, że silnik który był montowany w Tico pochodził od Suzuki Alto (pierwszej generacji oczywiście). Gdy powstawał Matiz, silnik ten został poddany gruntownej modernizacji w Niemczech. Najważniejszą zmianą było wyeliminowanie gaźnika i zastąpienie go wtryskiem wielopunktowym firmy Bosch. To była naprawdę dobra jednostka. Wiele Matizów choć są już bardzo zmęczone, ciągle dobrze jeździ dzięki tym silniczkom, które były nie do zdarcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam rodowodu silników nieistniejącej  Daewoo :D

Jacko teraz wiesz dlaczego tyle przejechałeś tym swoim Pie............... Matizem :P  

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak do końca Edziu. Właścicielem Daewoo był General Motors. Nowe modele były i chyba jeszcze są sprzedawane tyle tylko, że pod nowym znakiem towarowym - Chevrolet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

produkty Chevroleta okazały się na tyle dobre i tanie,że macocha GM usunęła je z EU, bo Opel marnie się sprzedawał  :) w ubiegłym roku koleżanka szukała nowego benzynowego, dobrze wyposażonego auta kompaktowego w cenie ok 50 tys. Poleciłem jej Cruze. Kupiła i bardzo sobie chwali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że chevrolet to Daewoo ale przecie już nie ma nawet chevroleta  :D

Zabawili krócej jak z Daewoo!!!

http://www.chevrolet.pl/informacje-dla-uzytkownikow/wazne-informacje-dla-klienta.html

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu Edziu nie masz racji.... Chevrolet istnieje i ma się dobrze. Ze względów strategicznych, aby nie robić konkurencji Oplowi w Europie, którego General Motors też jest właścicielem, GM podjął decyzję o wycofaniu Chevroleta ze sprzedaży w Europie. Darek jak widzę już o tym wspomniał. I tyle - poza Europą Chevrolet w dalszym ciągu sprzedaje swoje samochody i powiem więcej, samochody Chevroleta świetnie się sprzedają :).

Twój problem Edziu polega na tym, że posługujesz się mitami, zasłyszanymi historyjkami, półprawdami, filmikami z youtube zrobionymi nie wiadomo przez kogo i w jakim celu i wszystko to serwujesz innym jako fakty, prawdy objawione czy wyrocznie. Sam widzisz co z tego wychodzi. Co post to pudło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edziu, popatrz na hamerykańskie filmy....prawie same Chevrolety i Fordy :)

 

A Tico , to nieźle dawały czadu... taka popierdółka - ale miała "powera" :) To trzeba przyznać ...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem że muszę dokładniej- czytelniej opisywać moje złote myśli  :D

Skyller ja wiem że były fajne modele Daewoo  :D

2.0 Espero i full wypas Polonez kombi  

 

Ranger słyszysz słyszysz hydrauliczne popychacze miał- fest maszyna  :)

A test szklanki z wodą to na miętko by przeszedł  :)

 

 

 

 

Jacko ty swoim Matizem też tak jeździłeś ??? :P

http://www.cda.pl/video/230192e2/Bogus-z-Matiza

Edytowane przez Edek01
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...