Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 kolejna hybryda koncernu Renault. Niech nikogo nie zwiedzie romb na masce :)  - wykorzystano budę miejskiej Dacii, dołożono stary dobry silnik 2,0 ,elementy zawieszenia Clio RS i oto mamy: Renault Sandero RS 2,0 16V 145 KM,skrzynia 6 biegowa,do 100 km/h w 8,5 s ulepszone zawieszenie ESP sportowe 4 hamulce tarczowe.Na razie tylko na rynki Ameryki Łacińskiej w 2016

http://www.novidadesautomotivas.blog.br/2015/01/renault-sandero-rs-pode-ganhar-20-de.html

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie wyglądać Renault Duster?? bo ja wiem jak wygląda Nissan Duster   :D

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzecz już przesądzona - kolejny model koncernu na bazie DD (zapewne niestety ze znaczkiem Renaulta na razie znów na rynki Ameryki Łacińskiej) pojawi się w sprzedaży w 2015r, o dość dziwacznej nazwie, ale całkiem zgrabny jak na małą półciężarówkę. I wersja benzynowa pewnie znowu dostanie silnik od nissana

http://motoryzacja.interia.pl/samochody-nowe/premiery/news-renault-duster-oroch-czyli-pierwszy-pickup,nId,1838438

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukałeś co mogłeś...... lecz głównym i podstawowym znaczkiem był profil aluminiowy w kształcie "U" to najbardziej kradli gdyż był słabo umocowany.

Następnie i najczęściej a zarazem najdłużej, w środku tego "U" pojawiał się znaczek - nr.2 z "Twojego katalogu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem....mam tyle lat, że to pamiętam (sąsiad miał dwie Dacie 1300 nie do zajechania) :D 

A fotki wstawiłem bo nie każdy kojarzy dawne logo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile ich jeździło na Taxi? jedyny mankament, to bardzo miękkie tylne zawieszenie, a konkretnie sprężyny.

Polak i na to znalazł sposób /a konkretnie taksówkarze/. Kupowało się sprężyny od Wartburga i obcinało półtora zwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jeśli ktoś kiedyś potrzebował szybko zdjąć klemę z akumulatora i musiał dziubać pracowicie kluczykiem przy nakrętce, doceni ten pomysł racjonalizatorski - podpowiem,że to zwykła śruba rowerowa, tzw. "szybkozamykacz" siodła,który kosztuje circa 5 zet

post-20266-0-75975200-1436281445_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dobry Stare Twarze! Trochę mnie nie było :D

Historia zatoczyła koło i wczoraj jechałem moim ex-Note (76 kkm przebiegu) i to jednak dobre auta są :D Generalnie sprzedałem go w rodzine, ale właścicielowi się zmarło, a auto zostało wstawione przez obecną właścicielkę w czerwcu zeszłego roku do stodoło-garażu na jakiejś wsi i stało do wczoraj. Wczoraj wytargany, z kilkucentymetrową warstwą kurzu i pyłu, reanimowany akumulator (oryginał z 2007!) i ruszył. Silnik po rozgrzaniu cymes, skrzynia tak samo. Ten rok postoju, najbardziej ruszył przednie zawieszenie, które tłucze się niemiłosiernie (na bank łożyska mcperhsona + pewnie jeszcze coś). Oczywiście hamulce do przeglądu, chociaż o dziwo biorą równo. Podwozie praktycznie bez rdzy, tłumik chwyciło dość mocno (ale chyba powierzchniowo) Aku po kilkudziesięciu kilometrach, po zalaniu świeżych oktan ledwo co zakręcił -wiadomo.

Jestem ciekaw, jak potoczy się dalej "jego" historia, złożyłem ofertę odkupu, ale obecna właścicielka, twierdzi, że będzie jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiedz mi swoją historię :) A tak poważnie, nie masz w swoim niemieckim samochodzie warszawskich rejestracji? Ostatnio mnie wyprzedzał na wiślance i strasznie mi się kierownik niemca przygladał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem się uzewnętrznić, taka chwila potrzeby bycia ekstrawertykiem :)

A blachy mam we wszystkich gratach SK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna akcja ale czy takie markety nie czytają tego co eksponują na plakatach?? Czy język Polski w Polsce jest zakazany ??

Przeczytajcie tekst na plakacie a zobaczycie o czym piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to akcja centralna. Każdy market sam sobie przygotowuje plakaty informacyjne. A to jak w życiu, literówkę łatwo strzelić. A to jeszcze taka literówka, że nie widać jej od razu ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłem ciekaw, jakiej płci jest mieszkaniec mojej działki letniskowej, parę dni temu tajemnica została wyjaśniona. Zdjęcie edytowane jest prawidłowo. W takiej pozycji zwierzak urządził sobie przeszło godzinną, południową sjestę

post-20266-0-99262500-1438633825_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Te upały dały każdemu w kość.....nawet naszym mobilom ;)

 

635748949311784853.jpg

 

A tak serio to nasi dziennikarza mają nas za idiotów.....Brytyjska rodzina wybrała się na urlop do Włoch. Swoje renault megane zostawili w okolicach plaży. Stało tam przez kilka dni. Gdy przyszli do samochodu, okazało się, że część elementów plastikowych – błotnik i listwy ozdobne – stopiło się od upału. Brytyjski samochód na włoskich numerach...? ;)

 

A prawda taka..... fakt to fakt, wiadomości zawsze sprawdzone.... niedaleko samochodu stal kontener na śmieci, który się zapalił....

Edytowane przez M@reS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten bajer to daszek na lusterko czy lustereczko martwego pola??? :D


Ten bajer to daszek na lusterko czy lustereczko martwego pola??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...