Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja dzisiaj umyłem...

Kupiłem nową pianę Nerta SKY WE64,lepiej myje jakTenziszajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiech śmiechem ale jestem właśnie po wiadomościach BBC i aż mnie zamuliło.

Polska musi przyjąć nie 2200 azylantów ale OD 8000 do 10000 !!!!!!!!!!!!

 

Mało tego....na Węgrzech stan wyjątkowy od godziny 13:00 po burdach uchodźców wraz z niszczeniem dworców i wagonów !! Domagają się "mieszkań i pomocy finansowej, a jak nie dostaną to sobie sami wezmą" !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Przez Słowację i Czechy do Polski idzie kilka grup uchodźców w sumie około 10-12 tyś !! Polska straż graniczna spodziewa się ich w drugiej połowie przyszłego tygodnia !!!!!!!!!

 

W Niemczech zamieszki obywateli z powodu ogromnej liczby uchodźców....gminy są zmuszane do przyjmowania emigrantów !!!!

 

CO JEST GRANE ??? Czy te pajace z UE się w końcu opamiętają ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja dzisiaj umyłem...

Kupiłem nową pianę Nerta SKY WE64,lepiej myje jakTenziszajs.

Niedługo podkład zobaczysz  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tedy będzie szansa na zastosowanie bardziej trwałego lakieru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A za Chiny Ludowe nie zaparkuje najbliżej wejścia bo tam zawsze czyha  Element społeczny  :wacko:

Też tak kiedyś miałem, nawet stosunkowo nie dawno jeszcze w aucie przy parkowaniu trwały dyskusje dlaczego tak daleko, ale niestety zdrowie, a właściwie jego brak, wyeliminowało dbałość o rysy i wgniecenia, pozostaje więc tylko mycie, pastowanie i zawsze staram się stawiać auto pomiędzy jakimiś nowymi (w miarę) droższymi autami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO JEST GRANE ??? Czy te pajace z UE się w końcu opamiętają ??

 

Czytałem bardzo poważne opracowanie, że islamiści mają ogromny ładunek pogardy dla takich krajów jak Niemcy, Francja, Anglia itp. które postrzegają jako kraje ateistyczne w nic nie wierzące. Za to bardzo boją się Polski i Rosji, które wg. nich są zamieszkane przez "ludy księgi" - a więc głęboko wierzące. Faktycznie islamiści do Polski się nie pchają. Także Polacy na misjach zawsze byli znacznie mniej atakowani niż np. Anglicy czy Amerykanie. Dość ciekawa myśl. Z drugiej strony jak by coś w Polsce zmalowali, to jest prawie pewne, że wszystkie budy z kebabami poszłyby z dymem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu,że nie zwracają uwagi na tą księgę i jadą po szyjach jak leci,muzułmanin,katolik,ateista,buddysta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ABW blady strach bo jak mają ich monitorować jak oni dokumentów przy sobie nie mają  8000- 10.000 to kto to upilnuje????

Moje zdanie jest takie chaos nastał z nimi w Europie i długo nie trzeba będzie czekać aby usłyszeć Allahu ag baru !!!!! 

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te tysiące chcą jeść, pić i wydalać......z wydalaniem sobie poradzą bo widać jak urządzili dworce na Węgrzec !!.

Ale z jedzeniem i piciem ? za co ? 

Będą kradzieże, napady, wymuszenia i pobicia bo trzeba za coś żyć.

"Komuno wróć" !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie oni mają dostawać lokale socjalne i  2600zł na rodzinkę!!!!

A ty Polaku wegetuj .......................................... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Unia płaci po 10000 Euro na głowę. Więc przez rok-dwa, nie będzie to nas za bardzo kosztowało a i pewnie znajdą się i tacy co na tym zarobią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokaliki, Kasiora, darmowa opieka medyczna Ku...................... siekiera sama mi się naostrzyła bo majcher już dawno otwarty  :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet Brytole zmądrzeli i już tego nie chcą....Niemcy ponad 800 tyś przyjmą na socjal !!!!!!!!!!!

Za 5 lat będzie trzeba budować mur na granicy Niemiecko - Polskiej :(

Najgorsze jest to że te uciekiniery będą się rozmnażać na nasz koszt, bo wątpię żeby chcieli podjąć jakąś pracę żeby gospodarka państwa coś zarobiła.

Oni wolą zdechnąć z zimna jak z roboty......ale jaja, to już nie jest śmieszne, tu trzeba płakać.

 

W BBC fachmany się wypowiadają że kraje takie jak Polska, Węgry i Słowacja bedą miały względny spokój z islamistami bo oni boją się społeczności wierzących. 

A w pogardzie mają tych co w nic nie wierzą po za pieniądzem, jak Niemcy, Włosi, Brytole, Skandynawi.

U nas w Polsce skiny i Ruch Narodowy przywitają muslinów chlebem i solą :)

 

Syn pracuje w pierwszej strefie w Londynie (najbogatsze dzielnice).....tam białego nie uświadczysz. Same hindusy i czarni....a jakie fury i chaty to się w głowie nie mieści.

Edytowane przez M@reS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łysy jestem flek wisi w szafie od 93 tylko brak mi oryginalnych, angielek jakie miałem sól jest i chlebek co ma 2 kilo mam na stanie.:)

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heehe....ja w kraju też mam czym ich przywitać....a ze względu na pracę jaką wykonywałem i znajomości są żeby się dobrze wyposażyć :)

Szkoda, że promesa nie obowiązuje w GB :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście co się dzieje na Greckich wyspach i w południowej Grecji ??

Uchodźcy leją się między sobą !!! Syryjczycy z Albańczykami itd !! wchodzą na prywatne posesje i do domów jak do siebie !! zabierają co im się podoba. Grecy stoją w bramach z widłami i kijami żeby bronić dobytku !!!!!.....obywatele Grecji nie mogą chodzić do pracy a dzieci do szkoły !!

Czemu w Polskiej TV tego nie pokazują ?? czemu okłamują że to spokojni uchodźcy !!

Tak będzie w Polsce, Niemczech, Włoszech itd bo oni nie będą pracować a chcą żyć. Będą zabierać nam !! 

Prawdziwe oblicze tej dziczy jest naprawdę przerażające.

 

A tak sobie z tym radzą Ruskie.....czasami im zazdroszczę
Edytowane przez M@reS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda jak wojna krzyżowa,różnica polega tylko na tym,że to nie Europa bije,a islam podbija Europę za przyzwoleniem polityków.Do czasu,aż na czele z któregoś rządu nie stanie ktoś taki jak Adolf....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kałasznikow może  przemówić do rozsądku,mając za sobą wagony z amunicją,tego normalnie nie da się powstrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami sobie zgotowali ten los bo się litują nad muslimami a tu trzeba 40 odpalić publicznie w tłumie i zaraz by byli grzeczni tak jak ich Husajn trzymał za mordę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 20-30 lat Europa będzie w 95% muzułmańska.

Tego już się nie da powstrzymać, jedynie środkami drastycznymi.

Upadli Egipcjanie, Grecy, Rzymianie upadnie Europa. Dobrobyt to śmierć dla ludzkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...