Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tapicerka P11


PrimerkaTD

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje Wyprac Tapicerke Z Przednich Foteli Da Rade Ja Zdjac Ten Welur?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknijcie do mojego tematu w prezentacjach aut - będą fotki before after z prania :) Do prania foteli najlepszy odkurzacz piorący i porządna chemia. Tapicerkę da się zdjąć co prawda, ale to nie jest najszcześliwsze rozwiązanie, bo założyć później tak jak było to nie jest tak prosto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pralem Odkurzaczem Karchera I Zadna Rewelka, Strasznie Duzo Gimnastyki Pozniej Schnie To Caly Dzien Oraz Najlepiej Bylo By Wymontowac Wszystkie Siedzenia Bo Nie Wszedzie Dojdzie Koncowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziska da sie zdjąć na pewno. Oparcia zapewne też. Tapicerka mocowana jest do ramy fotela za pomocą "oczek" z dość grubego drutu. Trzeba je po rozginać i gotowe. Przy montażu zastąpiłem te oczka opaskami zaciskowymi tzw. trytytkami :) Ułatwiają oraz przyśpieszają montaż tapicerki na swoje miejsce. Mimo to pracy jest na cały dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkurzacz piorący można za grosze wypożyczyć w sieci sklepów Komfort. Grosze, czyli trzeba tylko kupić u nich płyn do prania za 50zł plus kaucja 300zł a odkurzacz wypożyczają na 24h. za "darmo". Raz na pół roku go wypożyczam i jestem zadowolony z efektów prania dywanów w domku jak i auta w środku.

To nie jest reklama, tylko taka moja informacja dla zainteresowanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...