Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Niesprawny rozrusznik


truedomel

Rekomendowane odpowiedzi

Więc jak w temacie; padł rozrusznik. W przeciągu tygodnia ,coraz bardziej było słychać jak rzęzi aż w końcu padł całkiem. Czasem zdarzy mu się zapalić ale rzadko i z wielkimi oporami jakby był słaby aku i słychać jak zgrzyta w nim. Teraz to juz praktycznie po przekręceniu stacyjki nawet nie drgnie.

No i pytanie; wiem ,że to trochę wrózenie z fusów ale da się po objawach określić co w nim padło?

Pytam bo zastanawiam się czy kupić uzywkę za 100pln i wymienić samemu czy jednak dać do elektryka do regeneracji. Chce uniknąc sytuacji ,ze elektryk bedzie w nim musiał wymienić połowę bebechów i koszt bedzie kilkukrotnie wyzszy niż uzywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem wirnik i szczotki zapłaciłem u elektryka kolo 500 zł za regeneracje. Wydaje mi się ze lepiej go zregenerować i mieć wyczyszczony z nowymi częściami niż pchać się w używkę na 2 tygodniowej gwarancji po nie wiadomo jakim przebiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak dla mnie to cena z kosmosu bo nowe są chyba po niecałe 300 pln. Ceną którą podałeś wręcz przekonałeś mnie do kupna używki.Ale oczywiście rozumiem Twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...