Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Centralny zamek tylnej klapy nie działa Kombi


bartekzuczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam problem z centralnym zamkiem. Z kluczyka czy z pilota zamyka jedynie drzwi. Klapę muszę zamykać z kluczyka. DZiś dobrałem się do centralki w klapie, wykręciłem ją i się okazało, że działa. Nie dochodzi do niej prąd. Moje pytanko: czy jest oddzielny bezpiecznik od centralki tylnej klapy? Jeśli nie to musza być chyba uszkodzone kable. Gdzie najpewniej mogły przegnić bądż się załamać?? Ma ktoś jakieś pomysły??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najczęściej przełamują się między klapa a karoserią, w gumowej osłonie, trzeba przesunąć gumę i sprawdzać po kolei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien że nie dochodzi prąd? u mnie nie trybił zamek w klapie bo 2 metalowe elementy w ryglu za bardzo o siebie ocierały, nasmarowanie rozwiązało problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sobie tak pomyślałem.... przy zamku klapy jest jeszcze jakiś czujnik, czy ma on coś wspólnego z centralnym. może to jego wina.... a w tym siłowniku centralnego to raczej wszystko jest ok. Podłączałem go do prądu to działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...