Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Skórzana tapicerka w aucie , poproszę wasze opinie


demano

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Trafiła się możliwość kupienia kompletnej tapicerki skórzanej do p11.144 kombi za kwotę 500zł wraz z boczkami , oczywiście wersja europejska z elektrycznym fotelem kierowcy. Warto zainteresować sie tym tematem ? Czy nie byłaby to zwykła fanaberia z mojej strony i wydanie niepotrzebnie kasy?

Skóra w dość dobrym stanie , jednak z auta w którym było palone i w aucie z którego byłaby brana strasznie śmierdzi. U mnie nigdy nie było palone i różnica jest ogromna.. Poproszę o opinie w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam P11.144 z 2000 roku ze skórzana tapicerką od 5 lat. Nie powiem Ci nic na temat zapachu tej tapicerki w samochodzie palacza , ale myslę ,że bedzie czuć fajki.

Poza tym skórzane fotele powinny mieć także opcje podgrzewania. Podłokietnik także powinien być skórzany. Takie fotele wymagają konserwacji specjalnymi woskami. W okresie letnim trzeba jeżdzić na włączonej klimie , bo plecy są mokre od skóry. Jeżeli chcesz wydac 500 złotych i jest ona w dobrym stanie , bez dużych zniszczeń , otarć , szczególnie fotel kierowcy to jest to temat do przemyślenia. :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie są w dość dobrym stanie , oczywiście podgrzewane. Dość małe przetarcia , najbardzie widoczne przetarcie w dość dziwnym miejscu bo środkiem fotela na łączeniu skóry przy szfie i na długości szwa jest wytarty kolor od początku do końca. Podłokietnik jest bez skóry , boczki są pokryte też nie skórą a welurem w kolorze przypominającym kolor skóry , odrobne odklejony na drzwiach kierowcy i pasażera.

Z tymi mokrymi plecami to troche kicha sądze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skóra jest idealna do utrzymania czystości, w moim przypadku (2-latek na tylnej kanapie), prał bym kanapę raz na miesiąc, przy skórze szmatka z mleczkiem do skóry i znikają soki, obiadki itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał. Jak jest ciemny kolor skóry a Ty się nie zdecydujesz to ja z chęcią kupiłbym tą skóre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

W mojej primerce poprzedni właściciele jarali na potęgę przez 10 lat. I - o dziwo - po praniu tapicerki i jeszcze może jakimś miesiącu wietrzenia w czasie jazdy nic nie czuć. Pozostaje tylko pytanie, na ile skóra jest podatna na czyszczenie...

 

Pozdrawiam,

 

KD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RENEGAT 8610

Kolego ja miałem skóre w poprzednim aucie i byłem super zadowolony ze skóry także bierz i się nie zastanawiaj bo to na prawdę super sprawa. Jedynie moja żonka miała zastrzeżenia gdy przychodziły upalne dni bo wiadomo jak się skóra nagrzeje na słońcu no to trochę paży. Ale powiem szczerze że jeżeli nie sprzedam mojej primerki do końca aukcji to zostawiam ją w rodzinie bratu i podejrzewam że wsadzi do niej skóre bo również jest zwolennikiem skóry :) No i oczywiście ten wygląd wtedy jest niesamowity :) Trzeba natomiast pamiętać że skórę trzeba pielęgnować żeby ładnie wyglądała ale za to jaki efekt :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...