Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Łożysko przedniego koła


Pablllo90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem kupić łożysko przedniego koła bo zaczęło mi ostatnio wyć ale jak chciałem je zamówić w sklepie to facet zobaczył w katalogu że do tego modelu są dwa łożyska o różnych średnicach i nie wiedziałem które zamawiać. Trzeba by było wyjąć stare i zmierzyć, ale zależy mi na tym żeby wyjąć stare i od razu założyć nowe bo samochód jest mi codziennie potrzebny i nie moge czekać aż łożysko przyjdzie.

Tak więc czy ktoś zna może rozmiar łożyska do Primery P11 98r. Hatchback 2.0 TD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie to łożysko cię interesuje ? tańsze czy droższe coś markowego czy coś mniej znanego? na przyszłość jak byś czegoś szukał to polecam stronę "inter cars" a w twoim modelu wg. katalogu jest jeden rodzaj łożyska a mianowicie podaj temu sprzedawcy taki nr SKFa " VKBA 1999"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie to łożysko cię interesuje ? tańsze czy droższe coś markowego czy coś mniej znanego? na przyszłość jak byś czegoś szukał to polecam stronę "inter cars" a w twoim modelu wg. katalogu jest jeden rodzaj łożyska a mianowicie podaj temu sprzedawcy taki nr SKFa " VKBA 1999"

myślę że chciałbym coś lepszego, odkąd kupiłem samochód staram sie kupować do niego lepsze części w miarę możliwości. Dzięki Gawa za pomoc;) Pewnie jutro będę zamawiał łożysko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

siema.

 

dobra to ja z innej beczki, 

dużo jest roboty przy wymianie łożyska?

jakie konkretnie klucze trzeba posiadać?

jest jakiś trutorial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema.

 

dobra to ja z innej beczki, 

dużo jest roboty przy wymianie łożyska?

jakie konkretnie klucze trzeba posiadać?

jest jakiś trutorial?

 

o tym już było na forum np. tutaj:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/70014-p11p11144-wymiana-lozyska-kola-przod-i-lozyska-zwrotnicy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...