Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mapa polski do modeli p12 po liftingu


johny25
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie tak jak mówi voyager1956

 

Na płycie jest napisane europe Nissan Xnavi x6,0 DVD v 2012/13

 

Mówiąc wprost jak jest x6,0 to do każdej P12 będzie pasowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukipl, czy jak kupowałeś płytę, to w specyfikacji była wymieniona Polska? Pytam, bo ja pierwszy raz od ok. 2 lat obserwowania spotykam w necie płytę, na której wyraźnie są wymienione kraje Europy Środkowej (dotyczy oczywiście systemu X6).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie kupowałem, z sieci "zapożyczyłem" - wersje v2011 i tu Polski nie było, a jeżeli chodzi o gościa z ebay, to zdjęcie płyty można było spreparować w photoshopie, zdjęcie jest może specjalnie rozmazane no i nie ma okładki hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się Panowie wydaje że tak zostaje nam automapa a navi w p12 w systemie x.6.0 trzeba potraktować jako dodatek snobistyczny, za długo się wprowadza dane i brak jest ekranu dotykowego co nie jest praktyczne oraz klikuletni okres do aktualizacji mapy a drogi się u nas szybko zmieniają ( mój punkt widzenia), np autostrada A2 od Strykowa do Wawy na stówe na tej płycie jej nie ma

Edytowane przez voyager1956
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem także zainteresowany. Posiadam płytkę DVD systemu nawigacji TMCAutoMapa Nordicpost-56770-0-28847800-1344715009_thumb.jpg , którą chętnie zamienię na NISSAN XANAVI X6.0 SAT NAV DISC DVD 2012-13post-56770-0-03511300-1344715010_thumb.jpg .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie podejdzie żadna inna płytka do nawigacji w nissanie musi być ta x6.0 albo x7.0?

Żadna inna nie podejdzie, a dodatkowo wersja X7.0 nie jest kompatybilna z X6.0 :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aukcji http://www.ebay w opisie płytki , można napisać wszystko,żeby sprzedać swój towar,czy ktoś sprawdził ,czy jest na niej mapa Polski i czy działa w P12 ??? A moja, na kraje nordyckie działa ! Pozdrawiam wszystkich NISSAN MANIAKÓW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tego co piszecie to ciezko z mapa Polski. Orientowalem sie niedawno u znajomego i moze mi nagrac mape Polski tylko z angielskim Menu - wiec nie wiem jak to ogolnie jest - on twierdzi,ze jest w stanie nagrac taka plytke a powiem szczerze,ze gosc ma pojecie o nawigacjach bo zajmuje sie tym profesjonalnie i praktycznie z calej Polski wysylaja mu Navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Witam, mam problem ze znalezieniem mapy navi do mojej primery ,w ogóle nie mam nic i szczerze mówiąc nie wiem od czego zaczać,ale wiem że chce mapę polski mieć :D,moja primerka jest z 2002 roku mam napęd dvd pod cd nie wiem nic otym jaką mam navigacje bo nie posiadam żadnej księgi czarów do tego auta i nie wiem czy ktos może mi pomóc, na prawde nie wiem od czego zacząć swoje poszukiwania ,,,pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam wszystko,sprawdziłam wszystkie linki,ale ciągle mam nadzieję że znajdzie się ktoś przesprytny i przezdolny :) i będziemy w końcu szczęśliwymi posiadaczami sprawnie i pięknie ukazującej nasza krainę navigacji ,,,,,,,,,, chwilami żałowałam że zrezygnowałam z zakupu audi a6 na rzecz nissana, ale primera jest tak urocza :D szkoda tylko że nie można wykorzystać jej wszystkich możliwości

Edytowane przez wiola0051
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich forumowiczów!

Od kilku dni jestem posiadaczem Primery kombi z 2003 2.2 Di 126KM, auto świetne, udało mi sie dziś załatwić płytę Nissan Xanavi DVD X6.0 Sat Nav 2012-2013 - najnowasza jaka się ukazała i niestety Polski brak :(

Obejmuje kraje: Belgium, Netherlands, Luxembourg, France, Monaco, Germany, Italy, Spain, Sweden, Denmark, Norway, Austria and Switzerland

A w opracowaniu są: Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Great Britain, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Luxemburg, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Slovak Republic, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland

Także kolejna wersja powinna już je zawierać, pozostaje czekać.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawigacji w P12 to jest relikt a nie nowoczesność . Lepiej kupić sobie navroad  orygnalną automapą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...