Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana silnika z 1.8 na 2.0 P11.144, 2000r


Gość merlin88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a tak z ciekawości ile km wytrzymał Ci ten silnik ?

Edytowane przez daryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zakupu tylko nie całe 500 km a przebieg ma 170 000 km.

 

to faktycznie przebieg znikomy :| dla tego silnika powinna być dopiero rozgrzewka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniki 1.8 mają to do siebie, że są awaryjne. Błąd konstrukcyjny :thumbsdown:

 

Obecnie moja Primera 1.8 ma 200 tys. km, w moich rękach zrobiłem ją 100 tys. km, niczego niepokojącego nie zauważyłem, nie bierze oleju, nie kopci, silnik pracuje tak jak by auto wyjechało prosto z fabryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obecnie moja Primera 1.8 ma 200 tys. km, w moich rękach zrobiłem ją 100 tys. km, niczego niepokojącego nie zauważyłem, nie bierze oleju, nie kopci, silnik pracuje tak jak by auto wyjechało prosto z fabryki.

 

To naprawdę pogratulować.

Po tym jak silnik się skończył zagłębiłem się trochę w lekturze na temat tych silników i sporo było negatywnych opinii aczkolwiek znaleźli się tacy jak Ty.

 

Panowie, a propo poszukuję Primery po lifcie 2.0 benzyna 140km minimum 130km, jak najbardziej po wypadku ale silnik i skrzynia sprawne. Najlepiej jak by było w zachodniopomorskim ale wszystkie oferty mile widziane.

 

prawda prawda, trochę zachodu z tym jest ale nie powinno być najgorzej, jeszcze musisz sie dowiedzieć czy pół osie pasują, ale silnik i tak musisz kupić kompletny, bo cały osprzęt jest inny.

Musisz wszystko przeliczyć czy się opłaca.

Jak chcesz mam cały kompletny silnik do 1.8 z przebiegiem 100tyś za 1100zł ci oddam,silnik jest bez rozrusznika i alternatora a tak wszystko mogę zostawić a wysyłka coś koło 100zł lub odbiór osobisty, silnik jeszcze w aucie także mógłbyś nawet posłuchać.

 

Wracając do tematu z tego co się dowiedziałem pół osie pasują od 1.8 do 2.0 130KM i chyba nawet do silnika o mocy 140KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość Grzesiekg89

Witam wszystkich,

Odgrzewam temat. Nie wiecie może czy realna jest przekładka silnika 1.6 GA16DE z P11 do P11.144 z taką samą pojemnością. Wiem że są inne oznaczenia silnika, chyba układ filtra. Nie wiem jak z resztą. Pytam bo dostałem w tyłek. Czekając na wypłatę ubezpieczania, wpadłem na pomysł zakupu budy P11.144 i przekładkę. Mojego nie opłaca się naprawiać bo już ruda smakuję tył auta, naprawa powypadkowa i próba likwidacji koleżanki to za duży koszt.

 

P.s. gdyby ktoś się chciał pozbyć całej budy P11.144 to czekam na info. Warunek brak rdzy, nie spawana z kilku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...